Kymco vitality 2t spadają obroty dziwnie piszczy i gaśnie po przejechaniu 100m

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #118680 Reply
    ogoresta
    Użytkownik

Jak w temacie po przejechaniu 100m dziwnie piszczy spadają obroty i gaśnie

#118683 Reply
    zdziarbar
    Użytkownik

i co??????

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#118685 Reply
    ogoresta
    Użytkownik

benzynka była olej też

#118686 Reply
    ogoresta
    Użytkownik

dodam że to dziwne piszczenie występuje tuż przed zgaśnięciem

#118690 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

Ale sprawdziłeś już coś? Chociaż świecę? Czy liczysz, że jest wśród nas wróżbita Maciej i ładnie Tobie tutaj wywróży przyczynę awarii?

#118692 Reply
    ogoresta
    Użytkownik

Świeca wporządku filtr paliwa też, filtr powietrza nawet aku bo myślałem że coś z klemami ale nie nadal to samo

#118693 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

piszczenie skąd dochodzi? świeca nie jest aby sucha po zgaśnięciu?

#118695 Reply
    ogoresta
    Użytkownik

mówiąc szczerze nie wiem z kąd dokładnie może dochodzić piszczenie poniewarz jestem świerzy a co do świecy to nie jest

#118701 Reply
    ogoresta
    Użytkownik

piszczenie jest z lewej strony skutra z kąd dokładnie nie wiem bo tak jest tylko wtedy gdy jade ale jak stoi to nic takiego sie nie dzieje

#118704 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

Ortografia też nie jest Twoją najmocniejszą stroną… Jak jesteś świeży to oddaj do mechanika 🙂

#118705 Reply
    ogoresta
    Użytkownik

j***ć ortografie nie chce zaprowadzać do mechanika bo wole sam powoli się uczyć i wiedzieć co następnym razem zrobić jak coś się stanie a do mechanika mam 20km

#118707 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

piszczenie może dochodzić z układu napędowego.

#118709 Reply
    ogoresta
    Użytkownik

ale to by gasnął przez to?

#118745 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

napisz jaki to rocznik i ile nabiłeś już km, mi to wygląda jakby gasł po wyłączeniu się ssania.

#118781 Reply
    ogoresta
    Użytkownik

kupiłem go pare dni temu miał miał przejechane 5768 km ja zrobiłem nim jakieś 50km

#118785 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

Sprawdź jaka jest świeca zaraz po zgaśnięciu. Sucha, zalana i jaki kolor, plus jaka jest szczelina między elektrodami.

#118828 Reply
    ogoresta
    Użytkownik

Świeca jest sucha,biała a szczelina miedzy elektrodami jest tak 3 może 4 mm

#118830 Reply
    madi
    Uczestnik

3 może 4 mm ?! ma być 0.7 mm lub 0.8mm już nie pamiętam dokłanie! To się nie dziw że nie chodzi…

#118832 Reply
    ogoresta
    Użytkownik

myślałem żeby wyczyścić gaźnik bo myśle że mogło się coś dostać do niego i go zapycha.Co o tym sądzisz?

#118837 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

Jak chcesz sam dłubać przy skuterze to musisz mieć podstawowe narzędzia, od szczelinomierza począwszy. Prawidłowa przerwa powinna mieć 0,6-0,7 mm, poza tym jej kolor powinien być brązowy (kawa z mlekiem).

Pisałem wcześniej, że wygląda mi na gaśnięcie po wyłączeniu się ssania. Jeśli to rzeczywiście jest przyczyna awarii, to czyszczenie by coś dało. Jednak jeśli nie potrafisz świecy zdiagnozować lepiej rozkręcanie gaźnika sobie odpuść i kup nową świecę.

#118839 Reply
    ogoresta
    Użytkownik

jutro kupie świece jeśli to nic nie pomorze to wrzuce filmik co się dzieje i sam oceninisz co to może być.Ok?

#119968 Reply
    ogoresta
    Użytkownik

Kupiłem nową świece wyczyściłem gaźnik teraz już nie piszczy ale nadal gaśnie na ciepłym silniku po przejechaniu 100m co to może być?

#119993 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

a ja dalej pytam jaka jest świeca po tym jak gaśnie… jak nadal będzie sucha to mogą być przytkane przewody albo filtr paliwa.

#120171 Reply
    ogoresta
    Użytkownik

świeca w porządku nie jest sucha ale się też nie zalewa

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Kymco vitality 2t spadają obroty dziwnie piszczy i gaśnie po przejechaniu 100m
Twoje informacje:

Back to top button