Kymco super 9 zakup ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Kymco super 9 zakup ?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe bordziak bordziak 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe bordziak
    bordziak
    Użytkownik

Witam, jestem nowy na forum i chciałbym się zapytać, czy warto kupic te kymco :
    http://tablica.pl/oferta/kymco-super-9-przebieg-31km-CID5-ID2XVXf.html#8acd90c2cf

lub:
    http://tablica.pl/oferta/super-okazja-skuter-kymco-super-9-najtaniej-30km-przebiegu-CID5-ID2TdUl.html#8acd90c2cf

Bo czytałem ze po 30km docierają się pierścienie i gdy ktoś niewłaściwie dotra to silnik traci moc i kompresje

Zdjęcie profilowe Sparrow93
    Sparrow93
    Użytkownik

Co do oceny marki Kymco nie pomogę bo nigdy nie miałem z nią kontaktu…
    Jeśli chodzi o drugą sprawę to silnik dociera się ok. 1000 km (zależy od metalu z jakiego wykonany jest silnik). Ale to co piszesz to po części prawda bo te pierwsze 30 km duże znaczenie. Jednak to nie zawsze się sprawdza bo ja, jak docierałem silnik to naprawdę bardzo o niego dbałem, a po 1200 km stracił kompresje… Kolega kupił nowy skuter i od samego początku go, że tak powiem nie oszczędzał; teraz ma 4000 km przebiegu i ładnie chodzi…

Sparrow

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    bordziak
    Użytkownik

No własnie warto go kupić bo podobno są niezawodne

bordziak
    Użytkownik

?

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie