Kymco super 9 - proszę o porady - to ważne!

Witam
Mam skuter Kymco Super 9 w kolorze czerwono-czarnym . Ma on prawie 3000 przebiegu. Wiem , że jest on ciężki, bo to wkońcu 106 kg , ale ten skuter jedzie mi 65 km/h na prostej! Wiem , że są to drogie skutery bo 6000 , części dobre , chłodzony cieczą, a jedzie zbyt mało jak dla mnie. Ponoć jest on odblokowany (tata tak mówił) , ale wiem , że powinien jechać koło 80km/h . W skuterze nic nie było wymieniane . Jaki kupiliśmy taki jest. Bardzo proszę o pomoc , porady jak poprawić v-maxa , zdjęcie blokad.
Pozdrawiam ;)

4T, 2T?

4T

Moim zdaniem zainwestuj w wariator sportowy na allegro są malossi za 250 zł powinno pomudz

Ciężkie 4T i 80 km/h bez blokad to chyba z Giewontu albo na autostradzie po godzinie rozpędzania w tunelu aerodynamicznym za ciężarówką. Żeby to rzeczywiście jechało te realne 80 km/h to musisz zmienić cylinder na większy.

Kymco Super 9 4T ? Pierwsze słysze o takim wynalazku...

Praktycznie każde Kymco jest w dwóch wersjach silnikowych (50ccm), nasze Vitalki też, tyle że niedostępne w Polsce.

Wersja Super 9 4T nie była dostępna w Polsce (ciężko mi nawet znaleźć taki na stronach zagranicznych producenta, jesteś pewien, że to nie Super 8? Nigdy nie słyszałem o Super 9 4T). Skoro jedzie 65 jest odblokowany i niestety nic innego tu nie pomoże jak tylko dość kosztowny tuning.

jednak 2T ;)

Może moduł blokowany ale wiem, że mi Inca na kymcowskim module rozpędzała się do licznikowych 70 km/h... A podobno były one blokowane do 9000 obrotów na minutę. Niech się wypowiedzą znawcy.