Kymco Super 9 LC Czy opłaca mi się kupić ? Pilne !

Witam ,zamierzam kupić ten skuterek :
http://tablica.pl/oferta/kymco-super-9-lc-IDWKsz.html#6e45db0e;r:;s:
Pan chcę za niego 3,4 ,napewno coś starguje . Jest zadbany ,ładny itd. Tylko jedno mnie odstrasza przebieg 12 tysięcy . Jak mysliscie ,czy z takim przebiegiem jest wart tych 3000-3400 zł ,i czy nie bedzie mi sie psul ? Napisał sprzedawca ,że pojedzie 90km/h ,czy to mozliwie . Bardzo proszę o pomoc !

Te Kymco jeżdżą do 25000km bez wymiany cylindra tłoka wario itp więc za taką cene bierz Opłaca się

Taki przebieg nie jest problemem w przypadku Kymco. Tak jak Fubu napisał robią po 25 tkm więc tu ok ale cena (jak dla mnie) dość wysoka. Za 4 tysiaki można mieć nówkę więc 3,5 za 5-letnią używkę to sporo.

Max_rs
W innym swiecie chyba żyjesz -.- Nówka za 4 tysiące ? Znajdz mi taką to będziesz najlepszy ;)
Po 6 tysięcy są najtaniej .

25 to przynajmniej, zdaża się, że s9 przejedzie 35 tys km do remontu.

Fakt, trochę mój błąd bo myślałem, że to jakieś Agility-podobne (ten kosztuje około 4 tysiaków) a okazuje się, że nie. Zwracam honor skuterowi :)

Sprzedawca napisał ,że pojedzie 90 km/h , to możliwe ? I jak jest z jego przyspieszeniem ?

Podsumuję 1,5 roczną eksploatację:
- kupiony używany, półroczny z przebiegiem 3500, kufrem, i przyzwoitym nowym kaskiem, z gwarancją i odblokowany za 4 tys.
- idzie 85 - mierzone za pomocą GPS, licznik zawyża o jakieś 5 km/h ale długo trzeba ciągnąć żeby osiągnąć taką prędkość, do 70 idealnie
- spalanie na oko 3-3,5 l, nigdy nie mierzyłem dokładnie
- aktualnie na liczniku 7 tys. - wymieniłem świecę, wyczyściłem filtr powietrza i tyle...
- wybierałem K S9 głównie ze względu na osiągi i rozmiar skutera (mam 180 cm / i ważę 95 kg)

Czyli to dobry wybór i te 12 tysięcy przebiegu to nie problem ,i będzie działał tak samo ? Sprzedawca chcę za niego 3,500 zł ,do ilu powinienem się targować ?

3200 :P

NedERq napisał:

Czyli to dobry wybór i te 12 tysięcy przebiegu to nie problem ,i będzie działał tak samo ?

Ciężko zagwarantować, każdy egzemplarz jest inny.

Sprzedawca chcę za niego 3,500 zł ,do ilu powinienem się targować ?

Osobiście więcej niż 3 bym nie dał, skuter ma 5 lat, zaczynaj rozmowy od 2700 to wyczujesz za ile odda, jak kategorycznie powie że nie to znaczy że założył minimalną kwotę.
Mój był wystawiony 5 tysiaków, trafiłem na zdeterminowanego sprzedawcę i pierwsza i kolejne moje oferty były takie same - 4 tys. i na tym stanęło.