Kymco Super 9 LC Czy opłaca mi się kupić ? Pilne !

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    NedERq
    Użytkownik

Witam ,zamierzam kupić ten skuterek :
    http://tablica.pl/oferta/kymco-super-9-lc-IDWKsz.html#6e45db0e;r:;s:
    Pan chcę za niego 3,4 ,napewno coś starguje . Jest zadbany ,ładny itd. Tylko jedno mnie odstrasza przebieg 12 tysięcy . Jak mysliscie ,czy z takim przebiegiem jest wart tych 3000-3400 zł ,i czy nie bedzie mi sie psul ? Napisał sprzedawca ,że pojedzie 90km/h ,czy to mozliwie . Bardzo proszę o pomoc !

Fubu2PL
    Użytkownik

Te Kymco jeżdżą do 25000km bez wymiany cylindra tłoka wario itp więc za taką cene bierz Opłaca się

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

mxx_rs
    Użytkownik

Taki przebieg nie jest problemem w przypadku Kymco. Tak jak Fubu napisał robią po 25 tkm więc tu ok ale cena (jak dla mnie) dość wysoka. Za 4 tysiaki można mieć nówkę więc 3,5 za 5-letnią używkę to sporo.

NedERq
    Użytkownik

Max_rs
    W innym swiecie chyba żyjesz -.- Nówka za 4 tysiące ? Znajdz mi taką to będziesz najlepszy 😉
    Po 6 tysięcy są najtaniej .

madi
    Uczestnik

25 to przynajmniej, zdaża się, że s9 przejedzie 35 tys km do remontu.

mxx_rs
    Użytkownik

Fakt, trochę mój błąd bo myślałem, że to jakieś Agility-podobne (ten kosztuje około 4 tysiaków) a okazuje się, że nie. Zwracam honor skuterowi 🙂

NedERq
    Użytkownik

Sprzedawca napisał ,że pojedzie 90 km/h , to możliwe ? I jak jest z jego przyspieszeniem ?

axyt
    Uczestnik

Podsumuję 1,5 roczną eksploatację:
    – kupiony używany, półroczny z przebiegiem 3500, kufrem, i przyzwoitym nowym kaskiem, z gwarancją i odblokowany za 4 tys.
    – idzie 85 – mierzone za pomocą GPS, licznik zawyża o jakieś 5 km/h ale długo trzeba ciągnąć żeby osiągnąć taką prędkość, do 70 idealnie
    – spalanie na oko 3-3,5 l, nigdy nie mierzyłem dokładnie
    – aktualnie na liczniku 7 tys. – wymieniłem świecę, wyczyściłem filtr powietrza i tyle…
    – wybierałem K S9 głównie ze względu na osiągi i rozmiar skutera (mam 180 cm / i ważę 95 kg)

NedERq
    Użytkownik

Czyli to dobry wybór i te 12 tysięcy przebiegu to nie problem ,i będzie działał tak samo ? Sprzedawca chcę za niego 3,500 zł ,do ilu powinienem się targować ?

norbert1710
    Użytkownik

3200 😛

axyt
    Uczestnik

NedERq napisał:

Czyli to dobry wybór i te 12 tysięcy przebiegu to nie problem ,i będzie działał tak samo ?

Ciężko zagwarantować, każdy egzemplarz jest inny.

Sprzedawca chcę za niego 3,500 zł ,do ilu powinienem się targować ?

Osobiście więcej niż 3 bym nie dał, skuter ma 5 lat, zaczynaj rozmowy od 2700 to wyczujesz za ile odda, jak kategorycznie powie że nie to znaczy że założył minimalną kwotę.
    Mój był wystawiony 5 tysiaków, trafiłem na zdeterminowanego sprzedawcę i pierwsza i kolejne moje oferty były takie same – 4 tys. i na tym stanęło.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button