Kymco Super 9 – czy warto?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Kymco Super 9 – czy warto?

Ten temat zawiera 17 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Pietro Pietro 8 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe sebaaa164
    sebaaa164
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

piłowany był pewnie, ale moim zdaniem się opłaca.

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Moim zdaniem nie warto. Tuningowanych się nie kupuje bo wiadomo po co były robione.

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

wsadzi stare części a nowe sprzeda i po kłopocie

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Czy warto, uzależniłbym od tego, jak pracuje silnik. Z opisu wynika, że sprzedający, włożył w niego drogie części dobrej jakości, oraz sportowe przełożenia na szybkość, więc jeździł szybciej z mniejszymi obrotami silnika, z czego można wnioskować, że silnik nie koniecznie musiał być piłowany. Bez oględzin na żywo, trudno jest zweryfikować stan, poza tym wiadomo, na fotkach wszystko lepiej wygląda.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Tak,tylko że to Kymco spali 5-6l paliwa na 100km. Bez sensu.

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Właśnie, że po zmianie przełożeń, silnik jedzie szybciej na mniejszych obrotach i spalanie ma mniejsze. Bez zmiany przełożeń, ale po odblokowaniu, łyknie 5/100 😉

Zdjęcie profilowe Suawek
    Suawek
    Użytkownik

Nie ma co generalizować, trzeba obejrzeć, posłuchać na jakich obrotach jeździ. Może być wymiziany i zadbany a może być zarżnięty, zależy na kogo trafiło. Niestety wśród niektórych pokutuje przekonanie że im wyższe obroty tym lepiej i rżną silnik na obrotach dajmy na to 12 tys.
    Ja bym na cylku 70 nie jeździł.

Zdjęcie profilowe Patrykk
    Patrykk
    Użytkownik

Ja bym kupił to Kymco , ale jeszcze mam SR , a głupio mi od rodziców pożyczać 3 tys. 😛

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Suawek napisał:

Nie ma co generalizować, trzeba obejrzeć, posłuchać na jakich obrotach jeździ. Może być wymiziany i zadbany a może być zarżnięty, zależy na kogo trafiło. Niestety wśród niektórych pokutuje przekonanie że im wyższe obroty tym lepiej i rżną silnik na obrotach dajmy na to 12 tys.
    Ja bym na cylku 70 nie jeździł.

Dokładnie…z tym, że ja jeździłbym na cylu 70cc, nawet na większym, ale po zmianie przełożenia, tak żeby skuter osiągał większą prędkość, przy mniejszych obrotach silnika.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie