Kymco Super 9 - Czas tuningu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Kymco Super 9 - Czas tuningu

Ten temat zawiera 29 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 30 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #281836 Odpowiedź

Anonimowy

Po przejechaniu moim skuterkiem 1500km przyszedł czas aby zmodernizować mechanikę. Więc znalazłem interesujące mnie części w przystępnej cenie jednak jestem niedoświadczony w skuterach więc proszę was o poradę, czy wymienione poniżej części warte są swojej ceny. Airsal 70ccm – 596zł filtr stożkowy – 30~50zł gaźnik wyścigowy Stage 6 -330zł kompletny zestaw przeniesienia napędu-247zł moduł CDI-250zł multivar malossi-235zł pasek napędowy wzmocniony-50zł sprzęgło sportowe Naraku-141zł wydech technigas next R -500zł wał korbowy-300zł Jeśli coś pominąłem to proszę o napisanie, w końcu chodzi o full tuning. 🙂

#281837 Odpowiedź

Anonimowy

Wydech Tecnigas RS70 najmocniejszy do kymco i bardzo dużo daje w porównaniu do R Wariator Hebo NG Sprzęgło Polini 2G Pasek Kevlar. Stożek Air Box ~80zł

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #281838 Odpowiedź

Anonimowy

Cylinder to sport czy racing? Filtr powietrza to jakis porządny, polecam jak mój poprzednik Polini AirBox lub inny gąbkowy stożek który jest obudowany. Jaki gaźnik? Ile mm? Zestaw przeniesienia napędu? Tzn. co wchodzi w jego skład? Co do wariatora to na poziomie sport nie ma sensu zmieniac wariatora, mało co daje… Jaki pasek zamierzasz kupić? Zwrócę uwagą na to, że np. Polini Kevlar jest twardszy. Sprzęgło starczy ci Malossi Fly albo nowe sprzęgło Stage6, o Naraku nie słyszałem praktycznie nic. wiem tyle, ze robić części tuningowe do chińskich 4T. Wydech w sumie powinien się sprawdzić. No i jaki waż? To co napisliście mało co mówi… Napisz dokładnie jakie cześci i ew. ile masz na ten cel pieniędzy ;). Oczywiście weź także pod uwagą konieczność wymiany łożysk na wale skoro chcesz zmienić waż.

#281839 Odpowiedź

Anonimowy

To jest racing 12 koni W sporcie wariator dużo daje nawet przy seri. Gaźnik 19mm powinien być Wał z wypełniaczami Wydechu – lepszego nie ma Przeniesienie napędu to Sprzęgło + Kolektor momentu obr. + Wario tak mi się wydaje

#281840 Odpowiedź

Anonimowy

Co z tego, że wał z wypełniaczami… Jakiej firmy i model? Są dobre i kiepskie wały… Pierw zainwestuj w: wał, cylinder, gaźnik (do gaźnika można by odpowiedni króciec ssący założyć i jakiś lepszy zawór membranowy – V-FORCE3 :D), wydech I dopiero po tym zastanawiaj się dogłebniej nad tym co pod deklem ;).

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#281841 Odpowiedź

Anonimowy

Więc zacznę od tego, że kwota na tuning jest nieograniczona Cylinder Airsal jest klasy sportowej, Gaźnik 19 mm, Kompletny zestaw przełożenia napędu Naraku 107mm link:http://skuterdoktor.pl/product_info.php?cPath=8_20_147&products_id=4637 Sprzęgło sportowe Naraku [Black Edition] 107 mm, Wał korbowy RITO RACING Wszystkie części znalazłem na stronach skuterdoktor.pl i skutercentrum.pl Jeżeli jakakolwiek część jest zbędna i wytrzyma to proszę napisać

#281842 Odpowiedź

Anonimowy

Skoro nie ograniczona to zainsteresuj się zestawem Malossi OverRange, jezeli tylko jest takie coś do Kymco ;). – Sprzęgło może jednak Polini 2g Evo II, lub Stage6 Torque Control. – Do tego jakiś wzmocniony dzwon, np. Stage6 R/T, Polini Evo II. – Jezeli jest to LC to załóż sobie chłodnice przepływową ;), zawsze to coś daje :). – Kevlarowy pasek, np. Malossi Kevlar, Polini Kevlar (lub mocniejszy). – Cylinder może w sumie był, do tego gaźniczek 19mm powinien wystarczyć. – Może GasBox? Oczywiście Malossi MACSII VITON No ale tak naprawde nie ma co ukrywać, strasznie mało cześci do tego jest. Na Scooter-attack.com jest tylko jeden wariator do tego, Malossi…

#281843 Odpowiedź

Anonimowy

Jeszcze jedno pytanko Czy kupując na stronie typu scooterattack nie przepłacam i czy mogłby ktoś podać linki do części tuningowych do kymco na tej stronie. Angielski znam bardzo dobrze ale te wyrazy tam użyte… w ogóle nie mam pojęcia co oznaczają

#281844 Odpowiedź

Anonimowy

Na mielochu jest taniej.

#281845 Odpowiedź

Anonimowy

Ja zamówiłem sobie cześci na s-a.com bardzo nie dawno. Do Polski niestety płatność tylko kartą… I powiem ci, że na s-a jest dużo taniej niż np. u mielocha ;). Jest też jeszcze tańszy sklep (wysyłka za pobraniem do PL o ile pamiętam to 23 euro…), w sumie jest to najtańszy sklep w niemczech: http://shop.scooterkingz.de/ Także tam zamówiłem bardzo dużo cześci :).

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 30 łącznie)
Odpowiedz do: Kymco Super 9 - Czas tuningu
Informacje o Tobie: