KYMCO SUPER 8 Blokada ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco KYMCO SUPER 8 Blokada ?

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez  Turboo 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #42944 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Witam !
    Posiadam w pełni<chyba> odblokowanego KYMCO SUPER 8 [odcięte kable od modułu obok aku, zmieniona dysza na 82, ztoczona tuleja z wariatora] Gdy jadę po prostym to przy ok 68 km/h odcina mu obroty, tak samo jest gdy jade z góry, na zapalonym nie pojedzie więcej niż 68km/h a na zgaszonym gdy jadę z góry to idzie ponad 80. Co może być przyczyną odcinania obrotów ?

#42946 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Skoro odcina obroty to masz zablokowany moduł CDI. Z tego co mi wiadomo to odcięcie kabli działa tylko w niektórych skuterach które mają czujnik obrotów dzwonu sprzęgła. Jedynym ( chyba ) wyjściem jest kupić odblokowany moduł.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #42963 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ale chciałbym wiedzieć czy to jest na 100% wina modułu bo nie chcę wyrzucić 300zł w błoto. Ma ktoś podobną sytuacje ?

#42970 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe P_A_T
    P_A_T
    Użytkownik

Moduł CDI do skutera nie kosztuje 300 zł, najlepszy sportowy naraku kosztuje coś około 110 zł, jedynie lepszy jest racingowy malossi za około 230 zł ale on nie jest ci w niczym potrzebny. Wystarczyłby nawet taki za 30 zł z allegro

#42971 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Postaw skuter na stopce centralnej aby tylne koło było w powietrzu i odkręć na maxa manetkę. Jak będzie odcinało na wysokich obrotach to moduł jest zablokowany.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #42977 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

P_A_T – jak nie wiesz o co mi chodzi to się nie wypowiadaj nawet.. Ja mam CDI 8 pinowy i takiego nie ma na allegro poniżej 200zł ..

#42986 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe pleban242
    pleban242
    Użytkownik

witam wlasnie zalozylem odblokowany modul naraku cena z pzesylka to 290zl jest to modul do skuterow o podwyszonej pojemnosci ja mam zalozony cylinder 80cc po zalozeniu tego modulu smigam okolo 95km ale to nie koniec modyfikacji jeszcze mam zamiar zmienic glowice i pare innyh zeczy jak mialem orginalny cylinder to smigalem w okolicah 70km ale mialem modul odblokowany ktury daje wyrzsze obroty iskuter jest silniejszy i lepiej zbiera sie ten modul jeszcze posiadam ,zaplacilem za niego 115zl polecam

#42987 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe P_A_T
    P_A_T
    Użytkownik

Masz rację aras, nie doczytałem że super 8 ma cdi 8 pinowy co za tym idzie jest on chyba tylko na racing-planet za 320 żł

#43005 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

pleban242 a skąd jesteś ?

#43029 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe pleban242
    pleban242
    Użytkownik

jestem z Gorzowa wlkp

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
Odpowiedz do: KYMCO SUPER 8 Blokada ?
Informacje o Tobie: