KYMCO SUPER 8 Blokada ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #42944 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 77

Witam !
    Posiadam w pełni<chyba> odblokowanego KYMCO SUPER 8 [odcięte kable od modułu obok aku, zmieniona dysza na 82, ztoczona tuleja z wariatora] Gdy jadę po prostym to przy ok 68 km/h odcina mu obroty, tak samo jest gdy jade z góry, na zapalonym nie pojedzie więcej niż 68km/h a na zgaszonym gdy jadę z góry to idzie ponad 80. Co może być przyczyną odcinania obrotów ?

#42946 Reply
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18

Skoro odcina obroty to masz zablokowany moduł CDI. Z tego co mi wiadomo to odcięcie kabli działa tylko w niektórych skuterach które mają czujnik obrotów dzwonu sprzęgła. Jedynym ( chyba ) wyjściem jest kupić odblokowany moduł.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#42963 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 77

Ale chciałbym wiedzieć czy to jest na 100% wina modułu bo nie chcę wyrzucić 300zł w błoto. Ma ktoś podobną sytuacje ?

#42970 Reply
    P_A_T
    Użytkownik
    • 1

Moduł CDI do skutera nie kosztuje 300 zł, najlepszy sportowy naraku kosztuje coś około 110 zł, jedynie lepszy jest racingowy malossi za około 230 zł ale on nie jest ci w niczym potrzebny. Wystarczyłby nawet taki za 30 zł z allegro

#42971 Reply
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18

Postaw skuter na stopce centralnej aby tylne koło było w powietrzu i odkręć na maxa manetkę. Jak będzie odcinało na wysokich obrotach to moduł jest zablokowany.

#42977 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 77

P_A_T – jak nie wiesz o co mi chodzi to się nie wypowiadaj nawet.. Ja mam CDI 8 pinowy i takiego nie ma na allegro poniżej 200zł ..

#42986 Reply
    pleban242
    Użytkownik
    • 0

witam wlasnie zalozylem odblokowany modul naraku cena z pzesylka to 290zl jest to modul do skuterow o podwyszonej pojemnosci ja mam zalozony cylinder 80cc po zalozeniu tego modulu smigam okolo 95km ale to nie koniec modyfikacji jeszcze mam zamiar zmienic glowice i pare innyh zeczy jak mialem orginalny cylinder to smigalem w okolicah 70km ale mialem modul odblokowany ktury daje wyrzsze obroty iskuter jest silniejszy i lepiej zbiera sie ten modul jeszcze posiadam ,zaplacilem za niego 115zl polecam

#42987 Reply
    P_A_T
    Użytkownik
    • 1

Masz rację aras, nie doczytałem że super 8 ma cdi 8 pinowy co za tym idzie jest on chyba tylko na racing-planet za 320 żł

#43005 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 77

pleban242 a skąd jesteś ?

#43029 Reply
    pleban242
    Użytkownik
    • 0

jestem z Gorzowa wlkp

#43032 Reply
    pleban242
    Użytkownik
    • 0

panowie modul cdi do super 8 jest osmio pinowy ,i nigdzie nie kupicie go za 30zl ia posiadam modul odblokowany do pojemnosci 50cc i kupilem go za 115zl a modul do podwyzszonej pojemnosci kosztuje 272zl z pzesylka ups 290zl obydwa moduly zwiekszaja obroty ale maja tez wady ,wada jest podwyzszone spalanie ja na litsze paliwa robie okolo 35km niestety cos zacos

#43079 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 77

a na oryginalnym ile robiłeś na litrze km ?

#43139 Reply
    pleban242
    Użytkownik
    • 0

na orginalnym module i cylindze robilem okolo 43km na litrz wiem bo kazde tankowanie mam odnotowane

#110924 Reply
    Turboo
    Użytkownik
    • 5

Widzę że temat stary ale dodam tylko ze na 90% odcięcie odwrotów było spowodowane gumową „tulejka” w filtrze powietrza.
    Gdy zmieniamy dysze na wieksza trzeba pamietac aby ja wyciągnąć, przynajmniej w moim Super 8
    Odkrecamy obudowę filtra w luźniej cześć od wewnątrz jest tulejka gdy sie jej pozbedziemy śmiga ładnie 😀

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: KYMCO SUPER 8 Blokada ?
Twoje informacje:

Back to top button