Kymco Super 8 80ccm

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #110927 Reply
    Turboo
    Użytkownik

Siemka
    Zamierzam zwiększyć pojemność mojego Kymco do 80ccm
    Mam odblokowany wariator zdjęta blokadę z Modułu
    możecie doradzić jakiś dobry zestaw, bo z tego co wiem wał przystosowany jest do 80 ale wolał bym wymienić całość oglądałem kilka zestawów na allegro jednak nie jestem do nich przekonany chciałbym abyście mi cos doradzili w okolicach 400-500 zł nie chce zakładać jakiejś chińskiej podróbki bo szkoda mi silnika

#110930 Reply
    Turboo
    Użytkownik

zapomniałem dodać ze 4t

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#110959 Reply
    romet727p10
    Użytkownik

Jaki przebieg?

Cylinder TEC : http://www.shop.mieloch.pl/cylinder-kit-tec-performance-80cc-bez-glowicy,pZ042966.bhtml

Wał jak nie duży przebieg i skuter szanowany nie katowany to możesz zostawić.

#110960 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

Tec, airsal, naraku.
    Wał spokojnie wytrzymuje 90cc – nie czytaj takich opinii(max 80cc na seryjny wał itp) pseudo mechaników co nie mają pojęcia ani swojego doświadczenia, a przesyłają dalej wiedzę przeczytaną niekoniecznie prawdziwą.

#110976 Reply
    Turboo
    Użytkownik

przebieg prawie 9 tys silnik nie katowany zdjąłem blokady przy około 5 tys jednak brakuje w nim mocy 😀

#111174 Reply
    Turboo
    Użytkownik

Czyli tak przejrzałem neta w poszukiwaniu zestawu znalazłem to:

http://allegro.pl/cylinder-kit-tlok-airsal-gy6-sport-80cc-tuning-4t-i3078143705.html
    oraz
    http://allegro.pl/cylinder-kit-tec-performance-80cc-magnus-kingway-i3089345017.html
    Sedze że zestawy mają wszystko czego potrzebuje jednak wole zapytać 🙂
    i przy okazji czy muszę jeszcze cos wymienić ??
    jak juz pisałem mam zdjętą blokadę z modułu oraz z wariatora,
    chodzi mi o to czy muszę zmienić gaźnik ?
    i ewentualnie jak ustawić gaźnik przy nowym cylindrze (ilość obrotów na śrubie z boku)

#111178 Reply
    BlasterZ
    Użytkownik

Gaźnik możesz wymienić aczkolwiek nie koniecznie… Przy wymianie cylidra będziesz musiał wyregulować gaźnik najlepiej na analizatorze spalin 🙂

#111179 Reply
    kuba90876
    Użytkownik

Możesz również zainwestować w sportowy wałek rozrządu.

#111234 Reply
    Turboo
    Użytkownik

Czyli ktory zestaw wybrac 😀

#111326 Reply
    Turboo
    Użytkownik

odświeżam bo chce zamówić któryś zestaw a nw który bardziej polecacie

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Kymco Super 8 80ccm
Twoje informacje:

Back to top button