Kymco Super 8 50 2T pytania.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #296584 Reply
    Erlus
    Użytkownik
    • 3

Witam. Mam kilka pytań do znawców tematu. Mam zdjęte blokady (ale czy wszystkie ? ) na pewno odcięta kiszka, tulejka na wariatorze itd. Możecie napisać jakie są wszystkie blokady w tym modelu, absolutnie wszystkie jakie mogą występować ? Tłumik mam fabryczny, co powinienem zmienić, aby Kymuś zamykał licznik (tzn. cylinder 50 zostaje fabryczny, bo ma ledwie 5000 km) co trzeba zmienić/usunąć aby leciał te licznikowe 80 km/h, bo na razie 70 licznikowe nie da się przekroczyć…Nie chce oczywiście ciągle tak śmigać, ale czasami jednak muszę na pewnych drogach którymi się poruszam.Gdzieś czytałem że po usunięciu blokad, a bez zmiany cylindra na 70, powinienem licznikowe 80 śmigać….
    Drugie pytanie, czy da się zamontować silnik od Super Ósemki 4t /125 ccm , w miejsce mojej 50-tki ? czy to operacja nie wykonalna w moim modelu ?, napiszcie co wiecie.

#296594 Reply
    Krupek
    Uczestnik
    • 7

Kolego nie odpowiem na Twoje pytania ale sam jest zadam gdzie widziałeś silnik 125ccm od S8?

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#296623 Reply
    Erlus
    Użytkownik
    • 3

Ano widzisz kolego, były S8 125 w 4T i o taki swap właśnie mi chodzi

#296625 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

tak, tylko rama jest wtedy inna. Bo z tego co kojarze to na 99% silnik ma inne mocowania

#296627 Reply
    Krupek
    Uczestnik
    • 7

Ja wiem że były bo nawet jednego takiego obserwowałem na OLX nazywał się chyba Super Sport
    Wombat mocowania są najmniejszym problemem

#296629 Reply
    Erlus
    Użytkownik
    • 3

Dzięki za konkret, czyli raczej odpada, a coś o blokadach możesz skrobnąć ?

#296635 Reply
    paci
    Moderator
    • 12

Wlaśnie te mocowania to problem bo u Krupka są dolne bo 4t i swap trzeba by pasować od p/g 125 a Erlus ma s8 w 2t silnik z gornym mocowaniem jak w s8 125 i w tym przypadku juz można coś działać.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Kymco Super 8 50 2T pytania.
Twoje informacje:

Back to top button