Kymco super 8 4T Problem z ssaniem

Witam.
Mam pytanie,ostatnio miałem problemy z odpaleniem,musiałem kręcić rozrusznikiem kilka minut,parę razy żeby odpalić,więc mówię sobie dość,trzeba to naprawić,ale oczywiście zepsułem.Myślałem ze może coś z automatycznym ssaniem,rozkręciłem na oko wydawało się ze dobrze wkręciłem z powrotem i odpalił,ale rano już nie mogłem odpalić aż do teraz.Nie wiem co się stało,może mi ktoś doradzi,czy to wina ssania,jak sprawdzić czy w ogóle działa.

Z góry dziękuje za odpowiedz

ssanie podłączasz do plusa i minusa i iglica ma się powoli przemieszczać.

A z kopki pali od razu czy też musisz deptać?

z kopki nie wiem,bo mi nie działa,też się muszę za to wziąść

z jakiej "kopki"? no ludzie...

Jakie ^WZIĄŚĆ^, no ludzie... :-)))
http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Dlaczego-nie-wziasc;11924.html

Wombat co to za różnica czy nazwę to kopka kopniak laczek czy Kłaczek ostatecznie flaczek jak wiadomo o co chodzi :)

^Jak by nie było różnicy, to byśmy się w buźkę nie całowali...^ :-) Że zacytuję mego dziadka.

Na przyjemności trzeba sobie zasłużyć drogi kolego :D dlatego w buźkę

Krupek napisał:

Wombat co to za różnica czy nazwę to kopka kopniak laczek czy Kłaczek ostatecznie flaczek jak wiadomo o co chodzi :)

Dlatego że to ma nazwe i nazywa się dźwignią rozrusznika nożnego albo potocznie kopniakiem. A nie kopką, kopkiem czy innym czymś. Niedorozwoje z gimnazjum tak to nazwali bo skąd niepiśmienni debile mieli by znać właściwą nazwę.
Jest to tak nie "po polskiemu" że oczy bolą.

No i kopka, to może być jajek... jak są małe, czyli od tych z wolnego wybiegu, bo jak to już poważne jaja, to raczej kopa :-)
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Kopa_(liczba)

Ok nie wpierdzielam się w takim razie

Ależ się wpierdzielaj, jak najbardziej :-)
A co z tym Twoim super 8? Działa...? Czy wakacje u Paciego jednak?

Wczoraj do mechanika zawiozłem poniedziałek wtorek odbiorę jak będę miał samochód

Ech...

Krupek mówię ci to kymco to pomiot szatana spal go na poświęconej ziemi:D

A mnie to coś się tak zdaje, że to nad Krupkiem trzeba by jakieś egzorcyzmy odprawić... ewidentnie coś go prześladuje... ;)))

Druid ewidentnie to prześladuję mnie brak pieniędzy :D a tak nadmienię zastanawiałem się nad kupnem nowego Dinka ale jak nic szkoda mi 8k na 50ccm które i tak będę musiał przerobić

Nie, no to chyba teraz bez sensu jak robisz już B i będziesz robił A...

Manewrujesz jak rosyjski okręt podwodny w poszukiwaniu amerykańskich światłowodów... ;)))