Kymco super 8 2t - nie pali + paliwo uciekajace filtrem powietrza !

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    kicekxdd
    Użytkownik

Witam chłopaki !
    W moim Kymco zrobiłem szlif cylindra + tlok meteor.

W czasie kiedy był robiony szlif troszeczkę sobie poczyściłem.. gaźnik filtr kartery ,ramę itp. wszystko poskładane silnik czekał tylko na cylinder i tłok.

Wlałem paliwo i leciało one strumieniem filtrem powietrza :/
    -to mój 1 problem. gdzie jest przyczyna ????????

Ojciec chciał żebym wreszcie odpalił skuter 😀 Dałem mieszankę bezpośrednio na tłok do cylindra.. skuter powinien przepalić paliwo które dostał.. lecz tego nie zrobił echo.. przy przekreceniu manetki juz cos tam bylo słychac.

PROSZĘ O POMOC !

Anonim
    Nieaktywny

Pływak ci się owiesił, gaźnik do czyszczenia.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

kicekxdd
    Użytkownik

wyczyszczony 😀 wiesac tez sie nie wiesza raczej sprawdzalem to 2 razy .. ruszałem gaznikiem i slychac ze chodzi.

Anonim
    Nieaktywny

To masz kolego krzywą blaszkę na pływaku lub źle złożony zaworek pływakowy

wlodi97
    Użytkownik

Witam wszystkich 🙂
    od zeszłego roku posiadam skuter Kymco S8 2t. Leci mi koło 65km na prostej. Dużo czytałem na temat tego skutera i wiem ze mozna go troche podrasować, tylko wgl sie na tym nieznam. Głownie interesuje mnie żeby leciał koło 80/90km. Prosił bym o pomoc w tym jakie części mam zakupic i wgl. 😀

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button