Kymco Super 8 2 t

Witam was gorąco. Zarejestrowałem się tutaj, aby dowiedzieć się paru rzeczy o skuterach, gdyż jestem zielony... Nabyłem ostatnio (miesiąc temu) nowy skuter KYMCO super 8. Dotarłem, odblokowałem, i kupa. Nie chce iść więcej niż 60 km/h, a to za wolno. Jest standardowy bez tuningu. Moglibyście powiedzieć/poradzić czy on poprostu jest taki lewy czy mam to zgłosić do serwisu? Może kupić jakieś części zamienne? Zastanawiałem się nawet nad jakimś tłumikiem czy coś... Wiecie o co biega z tym? Prosiłbym o szybką odpowiedź, gdyż kolega ma Skuter Akros tgb i leci sobie 90 km/h BEZ TUNINGU... myślałem, że po odblokowaniu mój też taki będzie. Jeszcze raz proszę o szybką odpowiedź, i za wszystkie dziękuję.

koelga ma taki tylko ze 4t i leci 72... moze nie wszystkie blokady zostaly zdjete?

a co tam można odblokować? Mówie jestem kompletnie zielony...

Musisz miec jeszcze jakas blokade,powinien isc licznikowe 80km/h

kuźwa... To nic, zapytam w serwisie. Znów się nie pobawie przez 2 dni znając ten lewy serwis... ^_^. No nic, dzięki za odpowiedź bo już myślałem że się będę musiał wykosztowywać i kupować części tuningowe. (znając życie i tak kupię).

dodam że to rocznik 2010 . Stał w salonie 2 lata. Gaźnik był czyszczony.

masz zdjęte podstawowe blokady a został ci pewnie zawirowywacz spalin. Kup jakiś sportowy tłumik :)