Kymco Peoples S 250 07r Warto się interesować ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #301299
    Kamil Krawiec
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

    Witam! Szukam skuter od 250 pojemności. Wpadł mi w oko Kymco Peoples S 250 z 2007 roku. Warto się takim sprzętem interesować ? Widzę części na alledrogo i po sklepach można dostać bez problemu. W internecie mało jest opisów tego skutera. O danych technicznych nie wspomnę bo ja ich nie znalazłem. Panowie i Panie warto kupić ? Jak z awaryjnością ? Polecacie taki skuter w dłuższe trasy np. 400 km w jedną strone ? Może ktoś ma do tego jakieś dane techniczne.

    #301300
    ughr
    Uczestnik
    • 19
    • 508Postów:

    Nie wiem czy to będzie wygodne w trasę na 400km, według mnie to skuter raczej do miasta, oczywiście można przejechać te 400km ale czy do częstych jazd w taką trasę to dobry pomysł to raczej wątpię.

    #301301
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    jak chcesz robić trasy 400km to ja bym szukał czegoś w pojemności 300+ a lepiej nawet 400+ bo mniej go bedziesz męczył.
    People S to mieszczuch, takie piaggio beverly, kymco agility 16+. Duże koła fajna sprawa na dziurawe drogi ale to wąski skuter, brak osłon, nóg nie wyciągniesz bo brak na to podestów, mała ^miejska^ lampa.. itd ale juz swoje 160kg waży więc nie pchełka 70-100kg.
    Niewątpliwie 400km przejedzie bez szwanku – tylko pytanie jak ty się będziesz po tym czuł. Zaraz zaczniesz szukać szyb, osłon, kuferków

    Dane techniczne modelu 2004 250 na gaźniku i tego 250i na wtrysku nie odbiegają mocno od siebie.
    http://www.scigacz.pl/Kymco,People,250,model,2004,dane,techniczne,8014,im.html

    #301303
    Kamil Krawiec
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

    A co myślisz np. o hondzie foresight 250 ona bardziej się nadaje ? Jedno i drugie na spokojnie 120 km/h pójdzie. A co najważniejsze mało palą. Mam suzuki GSX-R 750 W ale to mi pali 8 litrów. Bije mi ostro po kieszeni :/ Dlatego szukam maxi.

    #301305
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    wg mnie już lepiej.
    Tylko pamiętaj że to honda z historią i może być coś do naprawy. Ceny SOLIDNYCH części do hondy mogą cię zaskoczyć :).

    iii , skoro masz gixa to wiesz jak jest jak ci w pysk dmucha :). A skoro masz już własne odczucia i wnioski to chyba sam wybierzesz najlepiej.

    #301310
    Kamil Krawiec
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

    Chyba poczekam i kupie sobie Honde NTV 650. Mało pali, mocy trochę posiada. Kardan praktycznie nie zawodny. Jeżeli chodzi o maxi skutery to ciężko coś wybrać a i później trudno o części do tych sprzętów.

    #301313
    eadem
    Uczestnik
    • 11
    • 2 328Postów:

    Rynek maxi mocno ewoluował w ostatnich latach w PL.
    Komfortem to już zupełnie inny świat niż motocykle biegowe. Wybieranie pomiędzy nimi jest bez sensu, bo to dwa różne światy-przeznaczenia.
    Co się tyczy osiągów, to poniżej 400cc lepiej nie schodź jeśli masz nawyki ze sporta. Oczywiście doszukiwanie się podobieństw w osiągach jest naciągane, ale względnie szlag cię nie trafi a spalanie zejdzie na 5L.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button