Kymco People 125, 150, 200 czy 250?

Cześć,

Chciałbym kupic Kymco na 16 calowych kołach i nie wiem który z People jest najprzyjażniejszy w eksploatacji po mieście? Zużycie paliwa/masa gotowego do jazdy/ stosunek jakośći do ceny/ osiągów do zużycia paliwa i który jest najtańszy w eksploatacji-naprawach? Czy w modelach z wtryskiem można zamienić wtrysk na gaźnik (wiem że peugoty jakieś tak miały że było dojście i na to i na to). Mój budźet to 2500 zł.

Jak się tutaj (swoim jednak kolejnym wpisem) Benek nie odezwie... to czekaj tam tatka kolejnego znowu latka! :D

Cierpliwości zalecam nieco, jeżeli chodzi Ci o opinię nt. produktów firmy Kymco.
I intratnej transakcji zakupowej jednak życzę (cenę zakupu negocjuj koniecznie i twardo, to jest jednak konkret hajs na wydaniu). :D

Z takim budżetem to szukaj zdrowego egzemplarza, nie ograniczaj się silnikami. Ważne również czy będziesz jeździł w trasę czy tylko po mieście?

Będę jezdzil w tyodniu po mieście w weekend poza miasto do maks. 200 - 300km w dwie strony.
Kurde myslalem, że troche tego jest na świecie w Polsce). Za podobna kasę moge jeszcze kupić Piaggo Beverly, Aprilia Scarabeo czy Honda Sh 125. Nie wiem juz co brać. Kupie gó... i będe musiał duzo włożyć to się zaplaczę...

A nie lepiej dokredytować się w takiej kwocie i kupić nowego? Z takich najtańszych ale docenionych to celowałbym w Kymco Agility City 125. Za nówkę 125 zapłacisz mniej niż za 50 tej samej marki. Mają jakąś promocję.

Po mieście wystarczy 125 i będziesz miał sporo mocy w zapasie, plus mniejsze spalanie niż większe silniki. Na trasie będziesz mógł jeździć bezstresowo, ale komfortowa prędkość to pewnie ok. 80 km/h. Im większy silnik tym większe spalanie, większa moc w zapasie itp. I tak po jakimś czasie będziesz miał apetyt na większy model obojętnie o kupisz.:)