Kymco People 125, 150, 200 czy 250?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    zybi
    Użytkownik

Cześć,

Chciałbym kupic Kymco na 16 calowych kołach i nie wiem który z People jest najprzyjażniejszy w eksploatacji po mieście? Zużycie paliwa/masa gotowego do jazdy/ stosunek jakośći do ceny/ osiągów do zużycia paliwa i który jest najtańszy w eksploatacji-naprawach? Czy w modelach z wtryskiem można zamienić wtrysk na gaźnik (wiem że peugoty jakieś tak miały że było dojście i na to i na to). Mój budźet to 2500 zł.

Chinol_180
    Uczestnik

Jak się tutaj (swoim jednak kolejnym wpisem) Benek nie odezwie… to czekaj tam tatka kolejnego znowu latka! 😀

Cierpliwości zalecam nieco, jeżeli chodzi Ci o opinię nt. produktów firmy Kymco.
    I intratnej transakcji zakupowej jednak życzę (cenę zakupu negocjuj koniecznie i twardo, to jest jednak konkret hajs na wydaniu). 😀

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Nieaktywny

Z takim budżetem to szukaj zdrowego egzemplarza, nie ograniczaj się silnikami. Ważne również czy będziesz jeździł w trasę czy tylko po mieście?

zybi
    Użytkownik

Będę jezdzil w tyodniu po mieście w weekend poza miasto do maks. 200 – 300km w dwie strony.
    Kurde myslalem, że troche tego jest na świecie w Polsce). Za podobna kasę moge jeszcze kupić Piaggo Beverly, Aprilia Scarabeo czy Honda Sh 125. Nie wiem juz co brać. Kupie gó… i będe musiał duzo włożyć to się zaplaczę…

huba_buba
    Użytkownik

A nie lepiej dokredytować się w takiej kwocie i kupić nowego? Z takich najtańszych ale docenionych to celowałbym w Kymco Agility City 125. Za nówkę 125 zapłacisz mniej niż za 50 tej samej marki. Mają jakąś promocję.

Seiandin
    Uczestnik

Po mieście wystarczy 125 i będziesz miał sporo mocy w zapasie, plus mniejsze spalanie niż większe silniki. Na trasie będziesz mógł jeździć bezstresowo, ale komfortowa prędkość to pewnie ok. 80 km/h. Im większy silnik tym większe spalanie, większa moc w zapasie itp. I tak po jakimś czasie będziesz miał apetyt na większy model obojętnie o kupisz.:)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button