Kymco Nexxon - Opony

Siemka, zbliża się zima...czas by wymienić opony na nowe gdyż moje mają już prawie 3 lata, nie są w złym stanie ale myślałem aby wymienic opone przednią i tylnia na jakieś "crossowe".... tylko właśnie nie wiem jakie będą pasować... wymiary to FR:2.50-17 oraz RR:2.75-17 czyli 17 calowe...pomoże ktoś, może ktoś znajakis dobry serwis czy sklep z oponami w Warszawie żebym mógł dopasować opony...lub jakies linki z allegro ?

http://www.netcar.pl/opony/motocyklowe/skutery/?gclid=CLfz583JyqsCFUXxzAod1V4R4Q Tu na pewno coś znajdziesz. Pozdrawiam :)

Z przodu masz 2,5" czyli 6,4cm szerokości a z tyłu 7cm. Jeśli chodzi Ci o crossowe w sensie kostki to takich na pewno nie dostaniesz, bo one są na felgi 21/18 i to sporo szersze. 17" to generalnie rozmiar kół drogowych, SM, tylko, że z uwagi na szerokość do Nexxona trudno o komplet inny niż opony podobne do oryginalnych, czyli z bieżnikiem jak w Simsonie lub Komarku. Uważaj, żebyś się nie naciął i nie kupił dwóch przednich opon motocyklowych, bo one występują właśnie w takich rozmiarach. BTW możesz spróbować w motorlandzie, tam najszybciej dostaniesz pasujący komplet.