Kymco Nexxon – czas tuning zacząć

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Kymco Nexxon – czas tuning zacząć

Ten temat zawiera 52 odpowiedzi, ma 14 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe piotr85 piotr85 5 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 53 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Zulwiczek
    Zulwiczek
    Użytkownik

Witam szanownych kolegów….No własnie, przymierzam się do zaczęcia tuningu mojego Nexxonka 4T… Na początek planyje zmienic cylinder, i tu właśnie moje pytanie…czy http://allegro.pl/skuter-4t-100-cm-cylinder-glowica-wal-modul-dysza-i1889840659.html taki będzie pasować? W aukcji pisze że pasuje do Ogara 900 a podobnie jak Ogar mój nexxon posiada silnik 139FMB, dlatego stad moje pytanie…Może jakis inny byscie zestaw mogli polecic…? Linki chetnie widziane 🙂 Zaznaczam od razu że nie chcę zmieniać gaźnika bo mam w dobrym stanie. Będę wdzięczny za pomoc, którą i tak juz trochę udzielił mi Madi i Mario50o za co dziekuję 🙂

—————————————–
    Kymco Nexxon 50 – 2.5 letni…Trochę już rozkletonany ale wciąż jeździ 🙂
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Edit – Ty masz FMB a zestaw jest do QMB choć może pasuje, ale niech ktoś się wypowie co to montował

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zulwiczek
    Użytkownik

No ale na aukcji pisze że pasuje do Ogara więc już sam nie wiem, pogubić sie w tym można dlatego pytam 🙂

—————————————–
    Zulwiczek
    Użytkownik

http://allegro.pl/cylinder-tuning-110-ogar-900-los-gb-street-cross-i1934550605.html#delivery tenm by pasował ale podobno trzeba by rozpoławiac silnik żeby wal zmienić…

—————————————–
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Tern na pewno będzie pasował a silnik – tak trzeba rozpołowić aby wał zmienić

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zulwiczek
    Użytkownik

no zobaczymy na ile mi fundusze pozwola 🙂 jak nie to wymienie narazie cylka na 72 a na wiosne jak uzbieram to kupie najwyżej cały silnik 110cm nowy…a co do tyningu, to co można by jeszcze dodać? myślę o swiecy irydowej i nowej cewce ze zwiekszonym woltarzem, może żebatka na tył? tylko jaka żeby miał lepszy v-max bo na starcie to az tak mi nie zależy bo już 2 lata jakoś jezdzę zbierając się spod swiateł jak mucha w smole i w sumie tak mi to nie przeszkadza…coś jeszcze można by zmienić?

—————————————–
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Żółwik – może na początek taki cylinder, 70 ccm za 70 zł, myślę, że dobra oferta

http://sklep.motor-land.com.pl/p-16520-cylinder-kymco-nexxon–activ-tuning-47-mm/

Router WS 50 2013
    Zulwiczek
    Użytkownik

no ale jeszcze głowica potzrebna, wiec poszukam na allegro żeby głowica była odrazu w zestawie

—————————————–
    Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

Do 70 nie potrzeba innej głowicy, co najwyżej można dać wałek rozrządu z innymi krzywkami, aby czasy otwarcia zaworów się wydłużyły.

Zulwiczek
    Użytkownik

no ale nie chcę przepoławiać silnika, czyli głowicy nie potrzeba? wydawałomi się że jest konieczna…

—————————————–
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 53 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie