Kymco nexxon 50 nie odpala

Witam, dziś jak jechałem spadł mi łańcuch w trakcie jazdy przy 70 km/h . Łańcuch jest naciągnięty tylko podbiło mnie na dołku . I zakładałem go 1 h bo się zatrzasną . Jak już założyłem to nie chciał mi zapalić. Paliwa mam mało , ale wystarczająco by zapalił . Świeca tez wporzadku bo sprawdzałem ja u kolegi . A wcześniej tak z dnia na dzien zaczął mi trudnej palic . Musiałem sie z 5 min pomęczyć z nim i trudno jak odpalił sie wkręcał na obroty . Prosze o pomoc

Potrzebne są iskra, paliwo, powietrze, kompresja. Zacznij od sprawdzenia czy jest iskra i paliwo. Skoro spadł Ci naciągnięty łańcuch to ładnie musiało Cię podbić. Posrawdzaj kable czy gdzieś coś się nie wypięło.

podłączyłem tą swiece do ogara 900 i odpalil . Mam troche ułamany filter przy ,hmmm , takim kolanku ale to juz długo i jezdzilem na nim. Ale on kreci ,kreci i nie łapie.

Układ zapłonowy to nie tylko świeca w skład tego wchodzi jeszcze kilka innych rzeczy takich jak np. iskrownik, moduł CDI, cewka, przewód wysokiego napięcia. Wykręć świecę i przytknij gdzieś do metalu i odpalaj silnik i popatrz na świece czy jest iskra.

nie ma iskry.

To iskrownik

Tak Iskrownik .