Kymco new dink cięzko zapala na zimno

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Kymco new dink cięzko zapala na zimno

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe degename degename 7 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe stacho12
    stacho12
    Użytkownik

Witam
    Problem mijego skutera polega na tym ze bardzo trudno zapala z rana.Trzeba kopac około 7-10 minut zeby zaskoczył.Co moze byc przyczyną?

Zdjęcie profilowe Maniek_smolarek
    Maniek_smolarek
    Użytkownik

A z rozrusznika nie odpali?

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
    Kymco NewDink 200i
    Zdjęcie profilowe Piotr556
    Piotr556
    Użytkownik

orze przewud od swiecy ten co fajka bo niego sie montuje sprawdz

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
    Piotr556
    Użytkownik

Sprawdź Morze fajkę co zakłada się świece ja z fajki wykręciłem przewód i wymieniłem i odpalił mi od razu bo mi też nie palił na zimnym

Piotr556
    Użytkownik

a nie wiesz jak ma być podkładka pod gaźnikiem założona ma przymykać pół wlotu

Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

Ja bym stawiał na nieszczelny gaźnik. Paliwo z niego ucieka, paruje i musi zassać je znów by odpalił. Jeśli wszystko inne jest ok to właśnie to jest najbardziej prawdopodobną przyczyną.

Zdjęcie profilowe kielb
    kielb
    Użytkownik

Mogą to być jeszcze zawory.

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/43910] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/43910/icon3.png[/IMG][/URL]
    Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

Gdyby zawory były przestawione to czułby że coś jest nie tak – luzy zaworowe owszem ale tylko jak nie mają w ogóle luzu co się samo z siebie nie mogło by zrobić i też by to odczuwał gdy silnik rozgrzałby się. A pisze tylko o odpalaniu.

Przed odpalaniem rano odkręć świecę i napisz jak wygląda. Jeśli jest mokra benzyna ucieka do cylindra, jeżeli jest sucha i nie jest bardzo czarna to oczyść ją i dopiero odpalaj. Jeśli jest bardzo czarna to wymień ją i wyreguluj gaźnik.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie