Kymco like 125 – wycieki oleju

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Kymco like 125 – wycieki oleju

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 7 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Mateusz Radecki
    Użytkownik

Witam serdecznie,
    od kilku dni jestem posiadaczem skutera KYMCO LIKE 125 z 2015 roku. Przebieg 13 000 km. Niestety zauwazyłem w garażu spore plamy po oleju. Poci się w miejscu łączenia karterów. Niestety mam wrażenie ze ten olej napływa z ,,góry” spływa i ma się wrażenie jak by to było na łączeniu karterów. Co może być przyczyną? Jak można to ewentualnie uszczelnić bez rozbierania całego silnika. Wydaje mi się że skuter miał też zalane za dużo oleju. Dziś go wymieniłem, zalałem na połowę bagnetu ale widzę że nadal się poci. Proszę o pomoc

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

winne są uszczelnienia na łączeniach. bez rozbierania tego nic nie zrobisz

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Mateusz Radecki
    Użytkownik

Tylko dlaczego napływa to z góry? Włożyłem szmatę aby upewnić się czy to łączenie karterow. Może być inna przyczyna ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

np dekiel zaworów. olej ma to do siebie że umie ciec w jednym miejsu i płynąć uszczelką lub jakiś karbem dookoła bloku i sie rozlewać w zupełnie innym miejscu. dlatego sie wyciera do sucha i potem patrzy co chwile gdzie najpierw leci.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie