Kymco Grand Dink 150 ccm problem z obrotami.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Kymco Grand Dink 150 ccm problem z obrotami.

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Aleksander Śnigurowicz 5 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Aleksander Śnigurowicz
    Użytkownik

Witam,
    Moj kymkacz kiedy stoi kręci się do 3k, czasem spadnie do 2. Jak jade 90-100 kreci sie pod 8000… Jestem na bakier ze skuterami, nie sa to za duze obroty jak na ta predkosc? Co do 3000 kiedy stoi to moze brudny gaznik i ktos podkrecil srube na sile? Byc moze tez dlatego, ze ktos przekrecil srube wchodzi w trakcie jazdy tak wysoko? Rolki wariatora wymienione. Sprzeglo nie wiem w jakim jest stanie…

Co sugerujecie, od czego zaczac?

aleks124
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Obroty powinieneś mieć między 1-2 tys. (na wolnych obrotach) Regulacja gaźnika na początek.

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Aleksander Śnigurowicz
    Użytkownik

Zauważyłem, że raz jest 3000, raz jest poniżej dwóch. Zmienia się jak w kalejdoskopie… Brudny gaźnik?

aleks124
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie