Kymco Grand Dink 125 cm3 2004r Problemy z ładowaniem

Witam. W wyżej wymienionym skuterku od pewnego czasu stopniowo i powoli zaczęło słabnąć ładowanie. Po przerwie od jazdy ładowanie zaczęło kosmicznie wariować. Od znajomego mechanika usłyszałem że pewnie prądnica walnięta. Ja obstawiłem że winowajcą może być regulator napięcia. Sięgnąłem po miernik i uzyskałem następujące pomiary. Na wyjściu prądnica podaje mi 20-30 V na wolnych obrotach i 60-100v po przegazowaniu. Uzwojenie raczej w normie bo mam ok 1,3 - 1,6 Ohm na każdym z 3 pinów. Natomiast na wyjściu z regulatora mam 0,8-3v na zimnym silniku. Natomiast na rozgrzanym silniku i włączonych światłach mijania jest 10-12v i po przegazowaniu napięcie spada do 3v. Po wyłączeniu świateł mijania napięcie również spada do 3v. Podmieniłem na używany oryginalny regulator i niestety 0 poprawy jest wręcz identycznie jak na starym. Sprawdzałem wszelkie kostki styki oraz ewentualne przerwania kabli i nic wszystko w bardzo dobrej kondycji. napięcie od razu na wyjściu z regulatora jak i na klemach od aku jest identyczne więc to raczej nie problem w instalacji. Gdzie szukać problemu? Prosił bym o pomoc