Kymco filly renowacja

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #307975 Reply
  jendrek1989
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Witam!
  Kilka dni temu kupiłem sobie zabawkę do naprawy kymco filly za bardzo małe pieniądze potrzebuję waszej pomocy przy odbudowie.
  Jak na razie niema:
  -gaźnika
  -pokrywy układu napędowego
  -kabla do świecy

  Pytanie pierwsze od czego zacząć ? Chciałem zmierzyć kopresje bo nie wiem w jakim stanie jest silnik ale jak go ruszyć bez pokrywy niema kopniaka i rozrusznika są jakieś inne sposoby ? Może powinienem zacząć od czegoś innego ?

  #307976 Reply
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 051

  pasują części od dowolnego chińczyka 4T (silnik 139QMB czyli małe tzw GY6) bo to taki sam chinol jak toros F16, peugeot V-Clic… i wszystkie inne takie same o tysiącu nazwach. Aczkolwiek wyznawcy religii Kymco bedą twierdzić że tak – to taki sam klon – ale jednak lepszy bo od kymco i tylko wygląda podobnie.
  W każdym razie naprawisz to za grosze

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #308012 Reply
  jendrek1989
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Powiedz mi jeszcze czy najpierw robić napęd dla późniejszej wygody rozrusznika kopniak czy lepiej za silnik gaźnik iskrę itd .

  #308013 Reply
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 051

  wylosuj sobie. on jest cały do zrobienia

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Kymco filly renowacja
Twoje informacje:
Back to top button