Kymco Downtown zablokowana kanapa

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Kymco Downtown zablokowana kanapa

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe jackowski11 jackowski11 1 miesięcy, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe mcc
    mcc
    Użytkownik

Witam wszystkich,
    Proszę o podpowiedz jak mozna awaryjnie ofworzyc kanape w Kymco downtown 300 2010 rok? Przekrecanie kluczyka w lewo nic nie daje, ni nie slychac zeby ciagnal linke jak by sie cos urwalo.. Najgorsze ze padl aku a dostep do niego jest przez kanape.
    Z gory dziekuje za podpowiedz.

• Ten temat został zmodyfikowany1 miesięcy, 3 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    mcc
    • Ten temat został zmodyfikowany1 miesięcy, 3 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

podłącz drugi prąd (akumulator) do gniazda zapalniczki i otwórz kanape

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe jackowski11
    jackowski11
    Użytkownik

Miałem dokładnie to samo po przestoju. Ja zdjąłem boczki dół-przód, lub wystarczy lewą stronę, namierzyłem ręką linke koło kolumny kierowniczej i lekką ją naciągnąłem + kluczyk i puściło. Jak juz uda ci sie zdjąc kanape, zerknij na naciąg linki i ewentualnie popraw (bedziesz miał po jednej regulacji na zamek lewo/prawo). W samym zamku/zatrzasku jest tam jeszcze elektromagnes, ale on chyba ma za zadanie tylko zgłaszać na kokpicie jesli nie zamkniesz kufra. Raczej nie zwalnia zapadki, tylko linka

No chyba ze linka pękła to musi namierzyc miejsce przerwania i ciągnąć. Od kluczyka linka idzie dalej na lewą stronę na wysokości siedziska. Trzeba zdjąć boczki

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 miesięcy, 3 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe jackowski11 jackowski11.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 miesięcy, 3 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe jackowski11 jackowski11.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie