Kymco Downtown 125i ABS – porady :)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Kymco Downtown 125i ABS – porady :)

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe LeszekS LeszekS 4 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Adam Szczepański
    Użytkownik

Witam wszystkich serdecznie, jestem nowym użytkownikiem forum i zaczynam przygodę na dwóch kółkach 🙂

Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem DownTowna 125i z 2012r

Są tu jacyś posiadacze owego skuterka, są w stanie podzielić się opiniami na jego temat? Mocne, słabe strony?

pozdrawiam
    Adam

Adam Szczepański
    Użytkownik

Witam
    Dzisiaj zrobiłem mały przegląd skutera zajrzałem między innymi do filtra powietrza i paska przeniesienia napędu (chciałem sprawdzić bo sprzedawca – importer zapewniał że wszystko jest w jak najlepszym stanie)

Pasek wygląda moim zdaniem prawie jak nowy bez problemu widać na nim napisy producenta kymco – made in japan
    tylko zastanawiają mnie wibracje przy zmianach prędkości i otarcia na wewnętrznej obudowie napędu, czy jest to normalne zjawisko czy widać coś na filmiku niepokojącego?

pozdrawiam

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe WodzuWGK
    WodzuWGK
    Użytkownik

Nie mamy dostępu do tego filmu.

Kiedyś Kymco New Dink 50 obecnie Aprilia SR Max 125 i.e.

Adam Szczepański
    Użytkownik

Już powinno działać… 🙂

Zdjęcie profilowe LeszekS
    LeszekS
    Użytkownik

Cześć Adam! Przymierzam się właśnie do zakupu DownTowna 125i , także byłbym wdzięczny za wrażanie z użytkowania Twego skutera po tych kilku miesiącach. Obecnie DownTown jest u mnie na pierwszym miejscu w kolejce 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie