Kymco Downtown 125 – opinie.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Kymco Downtown 125 – opinie.

Ten temat zawiera 31 odpowiedzi, ma 14 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 5 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 11 przez 20 (z 32 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Lucius Vorenus
    Użytkownik

Jesli importer za Dt125 w przyszlym roku bedzie chcial 17000 zl to sam sobie strzeli w stope wtedy koniec sentymentow i bede musial kupic cos innego niestety 🙁

Zdjęcie profilowe roomcajz
    roomcajz
    Użytkownik

właśnie zobaczyłem że yamaha majesty 125 kosztuje 14.000 więc jeśli kymco ma być droższy to nawet psu nie będzie chciało się na niego nogi zadzierać. no już bez przesady!!! kymco to jednak 2 półki niżej niż yamaha. w kulki lecą

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Powiedział mi to użytkownik pszła a jemu sprzedawca tam gdzie kupił swojego Downtowna 125.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Pewnie że gdybym szukał nowego sprzętu to raczej nie Kymco jeżeli różnica w cenie byłaby tak jak teraz że DT 125 kosztuje ok.15tyś a Majesty 125 ok. 14tyś. a pewnie i jakaś Honda też by się trafiła w podobnych pieniądzach.

Zdjęcie profilowe WodzuWGK
    WodzuWGK
    Użytkownik

Dawidsuper8 napisał:

Powiedział mi to użytkownik pszła a jemu sprzedawca tam gdzie kupił swojego Downtowna 125.

Ten Twój wpis wiele teraz tłumaczy. Gdybym był sprzedawcą mającym przed sobą napalonego na sprzęt (w tym sezonie chcę mieć) klienta to aby utwierdzić go w słuszności wyboru i podjętej decyzji również bym rzucił text że w przyszłym sezonie Downtown 125 będzie kosztował 17 tys. zł – przecież to proste 🙂

Kiedyś Kymco New Dink 50 obecnie Aprilia SR Max 125 i.e.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe roomcajz
    roomcajz
    Użytkownik

Właśnie poczytałem na motogenie artykuł o burgmanie 125 (król jakości i lansu)…… kosztuje 17.000 pln. więc te kymco nawet za 15.000 dla mnie to nieporozumienie. pomijam już fakt że tyle samo kosztuje albo niewiele więcej 300-etkówa downtowna. Brak słów.
    Moje typy na ustawę 125:
    – motocykl – Honda Varadero 125
    – skuter – suzuki burgman 125
    Downtown 125 powinien kosztować 12 – 13 kafli aby był sens o nim myśleć!!!

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Trochę przekłamałeś to porównanie.
    Jak bierzesz Burgmana bez ABS za 17 kpln to porównaj z Downtownem bez ABS za….. 13500.
    Z ABS ceny są odpowiednio 18,9 kpln i 14,9 kpln.
    Czyli różnica w cenie to min. 4 kpln, a to już nie jest mało.

Zdjęcie profilowe WodzuWGK
    WodzuWGK
    Użytkownik

Jest jeszcze Aprilia SR Max 125 za 16 tys. zł i to jak dla mnie bardzo ciekawa opcja w segmencie 125 cc

Kiedyś Kymco New Dink 50 obecnie Aprilia SR Max 125 i.e.

Lukas Rush
    Użytkownik

roomcajz napisał:

Właśnie poczytałem na motogenie artykuł o burgmanie 125 (król jakości i lansu)…… kosztuje 17.000 pln. więc te kymco nawet za 15.000 dla mnie to nieporozumienie. pomijam już fakt że tyle samo kosztuje albo niewiele więcej 300-etkówa downtowna. Brak słów.
    Moje typy na ustawę 125:
    – motocykl – Honda Varadero 125
    – skuter – suzuki burgman 125
    Downtown 125 powinien kosztować 12 – 13 kafli aby był sens o nim myśleć!!!

Wszystko super tylko produkcja zakończona w 2011 jeżeli chodzi o Honde V
    Burgman tak samo zajebisty ale kółka ma malutkie jak od taczek.
    Więc moje Kymco za 6300 z 2 letnią czy nawet 3letnią GW bez limitu kilometrów na 16 calach jest zajebistym wyborem na miasto i początki poruszania.
    Co do Twojej wiedzy to Kymco to córka Hondy jeden z modeli BMW jeździ na silnikach z Kymco, śmiem twierdzić że nie ustępuje konkurencji.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Reasumując jeżeli ktoś ma 15-16kafli to ma w czym wybierać czy to motocykl czy skuter. Pamiętajmy też o innej odzieży niż na 50-tkę.

Oglądasz 10 postów - 11 przez 20 (z 32 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie