kymco downtown 125

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 kymco downtown 125

Tagi: 

Ten temat zawiera 34 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kymco kymco 2 tygodnie, 2 dni temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 35 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #673249 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kymco
    kymco
    Użytkownik

witam wszystkich na forum.Od jakiegoś czasu poszukiwałem skutera 125ccm ze względu na kat B .od lata przeszukiwałem oferty z owymi skuterami,no ale do rzeczy otóż własnie zakupiłem skuter marki KYMCO DOWNTOWN 125i rok 2010. i mam prośbę do was jakie rzeczy wymienić sprawdzić przed sezonem 2020.

rafus22
    #673251 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

olej w silniku i skrzyni z tyłu – jeżeli wymaga wymiany.
    A reszta – to zalezy jak dokładnie go oglądałes przed sprzedażą i jaki jest stan. Bo to i pasek i rolki i płyn hamulcowy i olej w przednich lagach i płyn chłodniczy i tarcze i klocki..itd itp..
    Zasadniczo nie ma przepisu na “sprawdzić używany” – sprawdzasz wszystko co umiesz sprawdzić i do czego masz dostęp.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #673277 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kymco
    kymco
    Użytkownik

witam ponownie wszystkich , otóż potrzebuje informacji na temat w jaki sposób zdemontować reflektor ,ponieważ mam wypalone 2 diody w ringu czy można je wymienić bądź kupić cały ring czy może w ogóle nie da się tego zdemontować z lampy??

rafus22
    #673278 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator
    #674980 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kymco
    kymco
    Użytkownik

witam wszystkich,prosiłbym was o pomoc poszukuje dwie rzeczy, do kymco mianowicie reflektor przedni może być uszkodzony potrzebuje tylko ring LED ,gdyż 2 Ledy nie świecą. a druga rzecz to przednia owiewka (szyba) przy transporcie po zakupie rozbiła się (tak panowie ze sklepu zabezpieczyli motocykl do transportu, ze przewrócił mi się na przyczepce )Nie polecam firmy AM MOTORS z Tarnowa . proszę was o pomoc.moze ktoś coś widział lub ma coś takiego .Pozdrawiam.

rafus22

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#674993 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Padalec
    Padalec
    Użytkownik
    #674994 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kymco
    kymco
    Użytkownik

Ok tak wiem ,już to widziałem ,ale pytam może ktoś natknął się na taki reflektor rozbity za mniejsza kasę ja potrzebuje tylko ring led ,bo 2 diody mam spalone. odnosnie szyby to taka samo u producenta kupiłem o 20zł taniej.Ale dzięki za rade….

rafus22
    #676218 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kymco
    kymco
    Użytkownik

witam, jako iż nie mam wiedzy odnosnie jakich kolwiek motocykli wiec chciałbym zapytać o taki temat jak:
    -jadąc dzisiaj do pracy rano po ok 10 km zaświeciła się kontrolka akumulatora i tak świeciła do momentu gdy zatrzymałem się w sklepie na chwile (śniadanie) po kolejnym odpaleniu silnika kontrolka już się nie zaświeciła 4km do pracy .Po Pracy to samo 8-10km i kontrolka się zapala??? o co chodzi?

rafus22
    #676219 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

chodzi o problem z ładowaniem. Prądnica, regulator napięcia lub akumulator pada. Albo któryś z drucików łaczących te układy sie urwał/zgnił.
    Generalnie lampka ładowania zapala sie wtedy kiedy prąd jest ciagnięty z akumulatorai gaśnie kiedy akumulator zaczyna być ładowany. Wiec zapalenie sie lampki w trakcie jazdy – problem z ładowaniem. Niebezpieczna sprawa bo wtedy mozna rozładować akumulator do zera i silnik stanie.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #676223 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kymco
    kymco
    Użytkownik

hmmm… tylko jak już się zaświeci kontrolka to świeci do momentu zgaszenia silnika, nie wiem jak bym jechał 100km czy tak by świeciła kontrolka cały czas..??

rafus22
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 35 łącznie)
Odpowiedz do: kymco downtown 125
Informacje o Tobie: