kymco downtown 125

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 kymco downtown 125

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 tygodnie, 3 dni temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kymco
    kymco
    Użytkownik

witam wszystkich na forum.Od jakiegoś czasu poszukiwałem skutera 125ccm ze względu na kat B .od lata przeszukiwałem oferty z owymi skuterami,no ale do rzeczy otóż własnie zakupiłem skuter marki KYMCO DOWNTOWN 125i rok 2010. i mam prośbę do was jakie rzeczy wymienić sprawdzić przed sezonem 2020.

rafus22
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

olej w silniku i skrzyni z tyłu – jeżeli wymaga wymiany.
    A reszta – to zalezy jak dokładnie go oglądałes przed sprzedażą i jaki jest stan. Bo to i pasek i rolki i płyn hamulcowy i olej w przednich lagach i płyn chłodniczy i tarcze i klocki..itd itp..
    Zasadniczo nie ma przepisu na „sprawdzić używany” – sprawdzasz wszystko co umiesz sprawdzić i do czego masz dostęp.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe kymco
    kymco
    Użytkownik

witam ponownie wszystkich , otóż potrzebuje informacji na temat w jaki sposób zdemontować reflektor ,ponieważ mam wypalone 2 diody w ringu czy można je wymienić bądź kupić cały ring czy może w ogóle nie da się tego zdemontować z lampy??

rafus22
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie