! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Kymco czy Yamaha

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam co jest lepsze silnikowo Kymco super 9 czy yamaha aerox co lepsze do tuningu ktore ładniejsze ktore lepiej opłacalne . Ktory jest lepszy pod wszystkimi punktami ?

Anonimowy

Gilera runner 😀 Tak naserio do tuningo pewno obydwa dobre ale yamaha lepiej wykonana

Anonimowy

yamaha yamaha i jeszcze raz yamaha to jest firma z doswiadczeniam a po drugie wiekszosc tych skuterów ma fajny sportowy wyglad a aerox szczegolnie i w dodatku duzo części do jego tuningu jest

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Anonimowy

YAMAHA!!!, ale na Twoim miejscu nie brałbym aeroxa bo za dużo tego jeździ. weź jakąś gilere runner, piaggio NRG, malaguti f-12

Anonimowy

Motomaster napisał:

ktore ładniejsze

hehe no to co kupujesz w ciemno? nie wiesz jak one wyglądają? wpisz sobię w google.pl i ci wyskoczy =P

Anonimowy

Dokładnie nie bierz aeroxa tego pełno jest ;< Kup lepiej coś z gilery, peugeota, malagi.

Anonimowy

wiecie nie chodzi o kupno ja osobiscie mam f12 i jestem happy bo sigałem się z aprilla sr di tech i wygrałem ale kolesię z kalsy maja takie moto i się non stop jebia ze jego skuter jest lepszy ale ja osobiscie jestem ze aerox a który ma lepsze osiagi ?

Anonimowy

gilera runner SP 😛 95 licznikowe w pełni odblokowana 😛 aerox jedzie jakieś 85

Anonimowy

Dokładnie 😛 Z tym, że nie wiem czy to dobre żeby im pokazać, że możesz ich pokonać… Jak tam chcesz 😛 Ale ja bym uważał lepiej, bo jazda 95 km/h skuterem na dodatek przy ‚ściganiu’ może się różnie skończyć, ale to tylko moja uwaga 😉

Anonimowy

jak dla mnie: wygoda: kymco szybkośc:porównywalna renoma:yamaha Jakosc wykonania: byc moze trochę lepsza w yamaszce ale w s9 tez dobra cena:kymco funkcjonalność:kymco dostepnosc części tuningowych mech i opt.:yamaha zdecydowanie pozdro 😛

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie