Kymco CK-1

Kupiłem takowy sprzęt, na razie przejechałem spokojnie (do 1/2 manetki gazu) 50 km, czy ktoś jeszcze z szanownych forumowiczów posiada taki motorek? Proszę ewentualnych urzytkowników o spostrzerzenia z pierwszych kilometrów :-)

Obawiam się, że nikogo takiego nie spotkałem na forum :-)
Motorek bardzo fajny, miłego użytkowania. Możemy się dzielić wrażeniami, ja się przesiadłem właśnie z Kymco Agility City 125 na Hyosunga GT125.
Dzień drugi (160km) i już awaria :-)))

Ja swoim kymco zrobiłem na razie 1270 km. Jak do tej pory wymieniłem 2 razy olej i jak do tej pory nie musiałem naciągać łańcucha, wystarczyło go wyczyścić i nasmarować. Puki co jestem zadowolony z wyboru. Motorek ma w instrukcji max 8000 obrotów, przy 6500 osiągnął 90 km/h. Jest jeszcze na dotarciu ,więc maxa nie zna ;-)

W tej chwili zrobione jest 1650 km. Zero problemów. Przy 5000 obrotów robi 75 km/h. Myślę że prędkość przelotowa to jakieś 80 -90 km/h (około 6000 rpm) max silnika to 8000 rpm, potem, to już czerwone pole obrotomierza ;-)

Na dzień dzisiejszy przejechane mam 2000 km. Jeszcze nie było potrzeby naciągania łańcucha. Motorek w sumie dotarty, da się nim na prostej przekroczyć 110 km/h. Zapala normalnie, nie bierze oleju, nie ma potrzeby dokonywać jakichkolwiek regulacji. Optymalna prędkość przelotowe dla mnie to 70... 80 km/h. Jest ekonomiczny. Średnia z przejechanego dystansu to około 2,0l/100 km. Jednak jakby go wysoko kręcić to weźmie więcej ;-)

A jak wychodzi spalanie na mieście?

eadem - w tej chwili przy spokojnej jeździe w trybie mieszanym pali mi zadziwiająco mało bo 1,88 l/100. Przejechane mam 2070 km i spalone 39l benzyny. Nie jeżdżę tylko po mieście więc nie umiem powiedzieć. Ale myślę że jakby nie kręcić manetki za wiele więcej niż do połowy to powinien brać do 2,5l po mieście.

Ja mam 1650, max. to 120 przy 11.000, ile to pali hgw, za duży zbiornik, ciągle zapominam sprawdzić. U mnie zabawa dopiero zaczyna się przy 8.000 :-)))

Zulus napisał:

Ja mam 1650, max. to 120 przy 11.000, ile to pali hgw, za duży zbiornik, ciągle zapominam sprawdzić. U mnie zabawa dopiero zaczyna się przy 8.000 :-)))

Zalej do pierwszego odbicia. Przejedź 100km. Zalej ponownie do pierwszego odbicia. Nie ma za co ;p

motostat.pl

http://www.motostat.pl/search?year_from=1900&type_id=2&make_id=99&model_id=6073&search=Szukaj

chlip chlip :'(

ja tak raczej w celu prowadzić sobie a nie podglądać innych.