kymco Bet&Win awaryjny?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco kymco Bet&Win awaryjny?

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe marcin0915 marcin0915 8 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #62627 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Dacho009
    Dacho009
    Użytkownik

Witam ostatnio pytałem was jaki skuter polecacie mi do 3000zł. Ktoś powiedział mi ,że kymco Bet&Win to dobry wybór, tutaj moje pytanie czy jest sens kupowania tego skutera: http://moto.allegro.pl/kymco-betwin-50-okazja-zadbany-i2377262278.html

chodzi mi tu głównie czy ten model z takim przebiegiem nadaje się jeszcze do normalnej, w miarę TANIEJ i bez usterkowej jazdy.

#62634 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe andrzej2310
    andrzej2310
    Użytkownik

Jak na tą markę to nie jest duży przebieg, zależy jak był eksploatowany, co ciekawe pisze że jeżdził 50-60km/h to po co zmieniał przełożenia.

Honda PCX 125.

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #62635 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Stan wizualny tego skuterka wygląda na wzorowy, a przebieg 12tyś na niego to nic. Wygląda na to, że jest warty tych pieniędzy, ale trzeba by to zweryfikować na miejscu. Ciekawe czy skuter był sprowadzony, czy z krajowej sieci sprzedaży?

#62636 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Dacho009 napisał:

Witam ostatnio pytałem was jaki skuter polecacie mi do 3000zł. Ktoś powiedział mi ,że kymco Bet&Win to dobry wybór, tutaj moje pytanie czy jest sens kupowania tego skutera: http://moto.allegro.pl/kymco-betwin-50-okazja-zadbany-i2377262278.html
    chodzi mi tu głównie czy ten model z takim przebiegiem nadaje się jeszcze do normalnej, w miarę TANIEJ i bez usterkowej jazdy.

Przeczytaj dokładnie opis:
    -„nie jest ciągle katowany”.. skoro nie ciągle, to jak, tylko trochę?
    – „wymieniona tylna opona”.. po tak małym przebiegu musiał wymienić oponę? Coś mi tu nie pasuje, ale może się mylę.

#62638 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Wg mnie też jest to podejrzane. Niby nie katował, jeździł 55-60, to po kiego zmieniał tłumik, przełożenia itd ? Fabryczny te 60 bez problemu pojedzie. Zmieniona tylna opona – śmierdzi mi to paleniem gumy albo… kręconym licznikiem.

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#62639 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

madi napisał:

Wg mnie też jest to podejrzane. Niby nie katował, jeździł 55-60, to po kiego zmieniał tłumik, przełożenia itd ? Fabryczny te 60 bez problemu pojedzie. Zmieniona tylna opona – śmierdzi mi to paleniem gumy albo… kręconym licznikiem.

otóż to.. 😉

#62640 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

I jeszcze zdjęty błotnik pod tablicą

#62641 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Nie spisujcie go jeszcze na straty, może np rozerwał oponę:)
    Ja w swoim Dinku przy 7 tys wymieniłem profilaktycznie wariator, rolki, pasek i sprzęgło i to tylko z tytułu wcześniejszej jazdy na ślizgającym się sprzęgle. Czy musiałem? Nie sądzę, ale mój komfort psychiczny w czasie jazdy powyżej 100km/h znacznie sie poprawił:)

#66493 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe pietruh
    pietruh
    Użytkownik

Witam – postanowiłem się zarejestrować ponieważ widziałem ten temat i byłem już zdecydowany na ten skuter. Powiem krótko : szkoda Waszego czasu. Z nim albo ze sprzedającym jest coś nie tak. Miał to być mój pierwszy skuter ponieważ mieszkam w Krakowie i powoli mam dość korków w samochodzie. Spodobał mi się. Poprosiłem znajomego z tamtych okolic aby podjechał i go obejrzał w moim imieniu. Pojechali we dwóch jeszcze z gościem, który miał do czynienia ze skuterami i posprawdzali, pojeździli itd. Raport do mnie dotarł : kupuj (miał uszkodzenia i rysy ale w niedużym stopniu , głownie koło licznika zdarty „kevlar”. Dzwonię do gościa i się umawiam. Jako, że miała to być moja pierwsza hulajnoga po dogadaniu ceny spytałem czy ma do niego jakąś skorupę. Chodziło o tymczasowy kask, w którym mógłbym dotelepać się do siebie. OK – nie ma problemu. Wysłałem zaliczkę i wstępnie się dogadałem, że wpadnę w ciągu kilku dni – czekałem na kasiorkę. Dzwonię w sobotę, że wpadłbym w niedzielę bo w tygodniu jest ciężko się urwać pracującemu no i zaczęły się stękania sprzedającego, że nie wie czy będzie miał czas, że oddzwoni do wieczora itd. itp. Dodał jeszcze że kasku mi jednak nie da, że w niedzielę to nie bardzo bo ma dużo rzeczy do załatwienia itd. itp. Potem prosiłem smsem żeby się określił abym wiedział jak zaplanować niedzielę – cisza….
    Podsumowując : albo kazał mu stary opchnąć a on nie chce, albo lubi porozmawiać z obcymi przez telefon albo chciał go na tygodniu obrać z wymienionych w ogłoszeniu części. Ogólnie sprzedający niegodny polecenia ….

Pozdrawiam

#66498 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe marcin0915
    marcin0915
    Użytkownik

Nie obrażając nikogo, ale co trzeba mieć we łbie, żeby wysyłać zaliczkę na skuter, który chce się odebrać osobiście u sprzedawcy? W jakim celu wysłałeś tą zaliczkę? Rozumiem, jeżeli sprzedawca wysyła ci skuter, to chce mieć jakieś „zabezpieczenie”, ale w tym przypadku to nie mam pojęcia… Coś mi tutaj od ogłoszenia bardziej śmierdzi fałszerstwem twój komentarz

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
Odpowiedz do: kymco Bet&Win awaryjny?
Informacje o Tobie: