Kymco Bet&win 50 światła potrzebne informacje

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Kymco Bet&win 50 światła potrzebne informacje

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe renek renek 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe renek
    renek
    Użytkownik

Witam wszystkich .Jestem tu pierwszy raz potrzebuje pomocy informacji od użytkowników tego modelu .
    Kupiłem Kymco Bet&win ,przy ktorym ktos kombinował przy instalacji nie mając o tym pojęcia.Chciałbym się dowiedzieć czy przy włączonej stacyjce silnik zgaszony powinny się palić jakiekolwiek światła pozycyjne czy drogowe.Czy przy niezapalonym silniku można właczyć światła pozycyjne zasilając z akumulatorka oraz czy przy zapalonym silniku,niskich obrotach światła drogowe powinny sie palić normalnym silnym światłem podtrzymywane akumulatorem ?
    Próbuje przywrócić fabryczne podłaczenia ,będę wdzięczny za wszystkie informacje .pozdrawiam

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

na wyłączonym tylko kierunki, stop i passing (jak jest). Na wolnych obrotach światła mijania/drogowe słabo świecą na wyższych normalnie. Pozycyjne tylko na odpalonym silniku. Pozycyjne i mijania idą bezpośrednio z prądnicy (żółty przewód)

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe renek
    renek
    Użytkownik

Witam ponwnie!
    Dzieki za informacje jestem juz o krok dalej !Jeżeli posiada ktoś link do strony ze schematem elektrycznym to poproszę .

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie