Kymco Agillity Carry

Cześć
Mam dylemat otóż zastanawiam się nad zakupem pierwszego skutera.
Na oku mam używane modele: Kymco Agillity oraz Kymco Agillity Carry oraz nowego Rometa 727 Eco.
I teraz pytanie do was co sądzicie o tym modelu http://tablica.pl/oferta/mega-kymco-agility-carry-kurier-pizza-dostawca-zamiana-CID5-ID3l63f.html#6f16c67934 oraz o Kymco Agillity, który ma większe osiągi, szybciej będzie jechał/przyspieszał, ma więcej koni.
Mam ok. 162cm wzrostu.

Przecież to jest to samo, tylko jedno przystosowane do przewozu bagażu z przodu, drugie nie...

lucek71 napisał:

Przecież to jest to samo, tylko jedno przystosowane do przewozu bagażu z przodu, drugie nie...

Wiem ale po prostu ten Kymco Agillity Carry bardziej mi przypadł do gustu z wyglądu (po zdjęciu stelaża z przodu oraz tego na torbę.)
Te stare modele Kymco Agillity nie powalają jakoś mnie wyglądem.
A i czy jest to dobry wybór brać tego Kymco Agillity Carry z 17.000km przebiegu, nieodblokowany, do wymiany półksiężyc przy kopce, kupno klosza do kierunkowskazu, i lekko pęknięte plastiki.
Czy rozglądać się za czymś innym, inny model np. zwykły Agillity a może inna firma?

Musiałbyś tam całą lampę wstawiać, poza tym to po jakiejś pizzerii jest ten sprzęt zapewne. Jak się rozglądasz za używkami to Kymco ma ładniejsze modele :) choćby Vitality czy Agility City.

To jeszcze zobaczę ale mi jakoś bardziej do gustu przypadł ten Kymco Agility Carry niż np. Vitality ale się jeszcze porozglądam.
A czy ten skuter http://tablica.pl/oferta/skuter-kymco-agility-50-CID5-ID3dw7h.html#948dbad60f różni się osiągami z tym Kymco Agility Carry czy tylko wyglądem.
Poleciłbyś jakieś konkretne egzemplarze z tych modeli co wymieniłeś?
Ile bym jeszcze pojeździł na takim Kymco z 17.000km przebiegu i czy to dobry wybór brać skuter z takim przebiegiem, który nie był odblokowywany?

6 letni skuter za 2700 zł, kiedy nówka jest za 4000 zł? Nie opłaca się zdecydowanie... Zastanawiam się jak zamontujesz lampę w tym Carry jak zdejmiesz przedni bagażnik ;]? Poza tym 17 tys. km w dwa lata? Jeździł w pizzerii lub innej jadłodajni i był intensywnie używany, ja bym nie brał. Ogłoszeń Tobie szukał nie zamierzam, jak coś znajdziesz to wrzuć tutaj to ktoś na pewno pomoże Ci ocenić.

lucek71 napisał:

6 letni skuter za 2700 zł, kiedy nówka jest za 4000 zł? Nie opłaca się zdecydowanie... Zastanawiam się jak zamontujesz lampę w tym Carry jak zdejmiesz przedni bagażnik ;]? Poza tym 17 tys. km w dwa lata? Jeździł w pizzerii lub innej jadłodajni i był intensywnie używany, ja bym nie brał. Ogłoszeń Tobie szukał nie zamierzam, jak coś znajdziesz to wrzuć tutaj to ktoś na pewno pomoże Ci ocenić.

Ja podałem tylko przykład tych modeli, ale nie odpowiedziałeś mi na pytanie czy ten Agillity Carry a Agillity się różnią osiągami, czy po prostu wyglądem i tym, że Carry ma stelaże na kufry.

Odpowiedziałem Ci na to pytanie w pierwszym swoim poście - to jest to samo.

Dzięki za pomoc, a co myślisz o tym skuterze http://otomoto.pl/kymco-agility-city-a-c-M3803902.html
Ten Kymco Agillity Carry ma wbudowane światła i migawki kierunkowskazów w plastiki, że po zdjęciu przedniego stelaża będą światła oraz kierunkowskazy?

jak masz zdane na A1 to kupuj to agillity city

Ten Agility City jest akurat na kat A1, ale są też wersje o poj. 50 cm3. Z tego co widzę to oświetlenie trzyma się na bagażniku, pewnie nie przewidzieli, że ktoś kto kupi tą wersję zechce ściągać bagażniki. W sumie im się nie dziwię, ponieważ to trochę bez sensu :)

Wiem, że ten Agility City jest na A1 ale przecież można jakoś zarejestrować go na 50cm3 czy będzie ciężko? (tak samo jak inni zwiększają z np. 50cm3 na 60-80cm3).
No szkoda z tym Agility Carry, dla mnie ładniej by wyglądał po zdjęciu.
@Lucek71 a według ciebie co najlepiej wziąć za skuter do ok. 2700zł (można lekko zawyżyć).?

Dobrze trafiłeś w markę moim zdaniem, ale modelowo błądzisz. Jakbyś kupił 50tkę to mógłbyś kombinować z pojemnościami czy wymianą silnika. Jak kupisz 125tkę to nie zarejestrujesz na 50tkę.

Widzę, że się specjalnie nie znasz i wszystko bierzesz na żywioł, jak tak dalej pójdzie to kupisz coś czego nie zarejestrujesz lub nie przerobisz tanio i szybko.

Co do moich preferencji w tym budżecie to pisałem wcześniej Vitality, Agility City, Super 8, Super 9 w sumie nie ważne, który z tych modeli byle w dobrym stanie.

Dobra dzięki za radę.
No tak skuterami interesuje się od niedawna.
Ale z tym, że jak kupie 125 to wtedy nie zarejestruje na 50 to się nie zgodzę, ponieważ mój kolega kupił sobie skutera 125cm3 i normalnie zarejestrował na 50cm3 (jakoś mu się to udało a ma tylko kartę motorowerową.)
Popatrzę te skuterki co podałeś i jak coś będę jeszcze nie wiedział to napiszę.

Legalnie tego na pewno nie zrobił ;], musiał mieć lewe papiery.

No to wiadomo, że miał lewe papiery.
A co myślisz o tych egzemplarzach: http://allegro.pl/kymco-super-8-dobra-cena-50cc-dobry-stan-i3553233944.html#tabsAnchor oraz http://otomoto.pl/kymco-super-8-M3794295.html

Ten drugi wygląda fajnie, ale cena podejrzanie niska jak za ten rocznik.