! Forum Tuning kymco agility rs

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe lisu7 lisu7 7 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #86713 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe radwan962
    radwan962
    Użytkownik

po naprawie swojego kymco(koszt ok.1500zl)zostanie mi jakies 500 ktore chciałbym przeznaczyc na przeróbke,co byscie proponowali wymienic I jak by to sie odbilo na osiagi/spalanie

#86714 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Wymień Cylinder 70ccm , Dysza na większą i jakiś wydech. Ale nie jestem pewien czy w 500zł się zmieścisz. Nie polecałbym tuningować skutera ponieważ to zmiejsza żywotność silnika i może Ci nawet 6l100km spalać. Kolega ma Keeway Matrix 72ccm i mu 6-7l100 spala. Więc odradzam. Mam quantuma 4t odblokowany na seryjnych częściach i spala ok. 2,5-3l100 i osiąga 70kmh. Jeżeli masz 2t to jeszcze. Ale 4t nie opłaca się tuningować. Jeżeli chodzi o osiągi to będą większe ale nie za bardzo.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #86720 Odpowiedź
    radwan962
    Użytkownik

mam 2t I I tak mi spala w granicach 5l,tłumik I cylinder zmienie pozniej narazie myslalem nad wariatorem rolkami sprzęgłem tylko nie wiem jaka Czesc co daje I o Ile bym podciagnol osiagi

#86734 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Stary. Jak Ci teraz spala 5l To jak go zduningujesz to może nawet z 10l palić. Wiem co mówie sam tego doświadczyłem

#86737 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jak masz 2t to tłumik kupuj.

A co do wypowiedzi GodTGF – Takie są efekty domowego tuningu 4t ! 2t jest prostej budowy, nie to co 4t i każdemu się tak wydaje co za problem ?
    Ja mam tuning Kymco 4t na 90ccm, spalanie 3.5l przy jeździe 80-90km/h, od razu widać jak to jest zrobione, że wszystko chodzi tak jak ma chodzić.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #86740 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

Według mnie to wymiana cylindra nie ma sensu.Tak jak Aras pisze najpierw wydech albo coś z napędu (wariator,sprzęgło i dzwon)do za ok. 500zł kupisz to z firmy Naraku

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
    #86795 Odpowiedź
    radwan962
    Użytkownik

a ile by mi dał taki sportowy tłumik do osiągów/spalania i czy nie musiałbym nic innego zmieniać?

#86826 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

na początek to może jakieś dobre wario np polini high speed evolution czy coś w tym stylu, spalanie pozostanie bez zmian , a przyspieszenie i v max będzie lepsze

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    #86844 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

radwan962 napisał:

a ile by mi dał taki sportowy tłumik do osiągów/spalania i czy nie musiałbym nic innego zmieniać?

Tłumik daje z 10 kmh(tak mi się wydaje)zmieniać nic nie będziesz musiał oprócz tego że odblokować jak coś to regulacje.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
Odpowiedz do: kymco agility rs
Informacje o Tobie: