Kymco Agility RS do zimy nowe.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Kymco Agility RS do zimy nowe.

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Lukson Lukson 7 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Polaszkino
    Polaszkino
    Użytkownik

Witam w marcu kupiłem nowy skuter Kymco Agility RS 4T przez sezon przejechałem 6k kilometrów.
    Chcę go dobrze przygotować do zimy, żeby nic mu się nie stało.
    Oczywiście olej w przekładni ostatnio wymieniłem i w silniku regularnie. Ponad to podciagałem hamulce to co raczej jestem zrobić sam i praktycznie bez narzędzi.

Na co powinienem zwrócić w nowy skuterze uwagę na zimę. Wymienić swiecę? Przeczyścić gaźnik?
    Czytalem artykuł nt, konserwacji skutera na zimę, ale było na przykładzie skutera paro letniego. Czy to samo się dotyczy niespełna rocznego?

A i mam pytanie, skuter na zimno i na niskich obrotach czasem gaśnie. Muszę czasem przy zapalaniu mieć odkręconą manetkę czego to może być wina?

Zdjęcie profilowe Lukson
    Lukson
    Użytkownik

– Na zime zalać cały bak benzyną, dzięki temu nie bedzie korodował od środka,

– Wyciagnąć na zimę akumulator i doładowywać go czasami przez okres zimy

– umyć go dokładnie na koniec sezonu, brud który zostawisz na zime cięzko będzie juz usunąć na wiosne

Skuter nie rozgrzany czasami gaśnie na zimnych obrotach dlatego dobrze zeby pochodzil przed jazda na wolnych obrotah z 3min zanim nie wylączy sie ssanie, natomiast jak juz jest rozgrzany i zgasisz skuta to czasem odpalajac ponownie trzeba dodac ciutke gazu to normalne…

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie