Kymco agility Naked 2t 50 vs Romet 767

Ktory z tych 2 skuterow jest lepszy? Pod wzgeldem:

1. Osiagow
2. Wytrzymalosci
3. Wygody
4. Ceny
5. Mozliwosci tunigu
7. Spalania
8. Zyrwnosci

I ogolnie ktory bardziej mi polecacie (mam 185 wzrostu )...
Z gory dziekuje za kazda odpowiedz!

Jeżeli oba są 2T , to ja bym brał jednak kymco ,bo pewnie jest szybszy, na pewno mniej pali , wgl chińczyki 2T są takie sobie, wiem bo jeżdżę chonolem 2T czasem, spalanie 4-5 na setkę , a wyciągają ok.70 km/h tylko, ale mają dobre przyspieszenie. Jeżeli masz 185 cm to jednak kymco może być małe dla ciebie , ale to ty musiałbyś sprawdzić. kymco powinno zapewniać długowieczność :)

Nie ma co się zastanawiać, Kymco dużo lepsze. Bez problemu się też na nim pomieścisz.

2 do zera dla kymco ? Ktos ma jeszcze inne zdanie prosze opinie ??
Niestety piszecie tylko ktory skoter jest lepszy... A nie piszecie ktory ma lepsze osiagi itp...

Kymco ma ogólnie na tym forum bardzo dobrą opinię. Sam jeździłem Keewayem Hurricane zablokowany do 55 km/h i palił mi jakieś 3,5 l na setke. Odejście ma całkiem ładne. Względnie bezawaryjne pierwsze 8500. Przy 8600 walło chyba sprzęgło i trzeba je wymienić ;).

Nie wiem czy ktoś tu na forum posiada dwa takie skutery, żeby móc porównać obiektywnie. Sprawdź sobie parametry techniczne, porównaj moc, ciężar, wielkość i oceń. Dwa silniki 2T spalać będą podobnie, zależnie od stylu jazdy, Kymco ma dużo lepszą opinię, wykonane jest z lepszych materiałów, przez co kosztuje więcej. Nie ma tu znaczenia 2 km różnicy w vmaxie czy 0,3l różnicy w spalaniu, jeśli Tajwańczykiem pojeździsz zapewne znacznie dłużej niż Rometem.

Wedlug tych 2 testow:
http://www.skuterowo.com/romet-767-test-wideo/
http://www.skuterowo.com/kymco-agility-naked-50-2t-czym-zaskakuje/
http://www.skuterowo.com/kymco-agility-naked-50-2t-czym-zaskakuje/

wnioskuje iz Romet jest o wiele szybszy i zrywniejszy bardziej sportowy...
wlasnie cos takiego szukam co szybko jedze jest bardzo zrywne i ladnie wyglada.
Ma to byc nowe bo nie mam czasu szukac uzywanych sprzetow. Macie jeszcze jakies propozycje albo opinie?

W sumie romet nie jest tragiczny, też mam chińczyka, i dopiero teraz coś zaczęło szwankować , a nie miał lekko ,mało go docierałem, nie rozgrzewam, robiłem trasy bez przerwy po 100km czasem we 2 osoby, raz wjechałem nim do wody tak głęboko, że nawet siedzenie miałem pod wodą :D i nic nie było poza zalanym module , który po wyschnięciu działał jak dawniej (na mokrym tylko 13 km/h wyciągał heh), także tego rometa też pewnie ci mogę polecić, części tanie to też jest spory plus.

Skoro podoba Ci się ten Romet to go kup. Za 3500 zł cudu nie dostaniesz. Neked kosztuje dużo więcej, ale jak było powiedziane w filmiku to cena za święty spokój.

s sumie romet duzo szybszy bo ponad 80 jedzie ... kymco zato wytrzymaly sprzet sam juz nie wiem ... Jakie jeszcze znacie nowe skuterki do 4000 zl ktore takze sa podobne do tych?

za 4 tys. nekeda nie kupisz nowego... Już lepiej Rometa 717 chłodzonego cieczą poszukaj. A jak chcesz zasuwać to zainwestuj w sportowe części, większy cylinder itd.

a jakie osiagi ma romet 717 ?? jest lepszy jak romet 767?

zapytaj użytkownika lisu7, on takim jeździ. Silniki pewnie te same, moce podobne, 717 jest cięższy, ale ma chłodzenie cieczą i daw hamulce tarczowe, co jest dużym plusem. Trudniej Ci będzie go zajechać.

dowiedzialem sie ze romet 767 na seri jedzie 90 km/h :) Chyba se go kupie jednak mam watpliwosci co do rometow... (mialem komarai rometa tego z prlu)