Kymco agility Naked 2t 50 vs Romet 767

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #83048 Reply
    Matze
    Użytkownik
    • 4

Ktory z tych 2 skuterow jest lepszy? Pod wzgeldem:

1. Osiagow
    2. Wytrzymalosci
    3. Wygody
    4. Ceny
    5. Mozliwosci tunigu
    7. Spalania
    8. Zyrwnosci

I ogolnie ktory bardziej mi polecacie (mam 185 wzrostu )…
    Z gory dziekuje za kazda odpowiedz!

#83050 Reply
    Lukario
    Użytkownik
    • 7

Jeżeli oba są 2T , to ja bym brał jednak kymco ,bo pewnie jest szybszy, na pewno mniej pali , wgl chińczyki 2T są takie sobie, wiem bo jeżdżę chonolem 2T czasem, spalanie 4-5 na setkę , a wyciągają ok.70 km/h tylko, ale mają dobre przyspieszenie. Jeżeli masz 185 cm to jednak kymco może być małe dla ciebie , ale to ty musiałbyś sprawdzić. kymco powinno zapewniać długowieczność 🙂

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#83065 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27

Nie ma co się zastanawiać, Kymco dużo lepsze. Bez problemu się też na nim pomieścisz.

#83091 Reply
    Matze
    Użytkownik
    • 4

2 do zera dla kymco ? Ktos ma jeszcze inne zdanie prosze opinie ??
    Niestety piszecie tylko ktory skoter jest lepszy… A nie piszecie ktory ma lepsze osiagi itp…

#83107 Reply
    TheMiqlaq
    Użytkownik
    • 58

Kymco ma ogólnie na tym forum bardzo dobrą opinię. Sam jeździłem Keewayem Hurricane zablokowany do 55 km/h i palił mi jakieś 3,5 l na setke. Odejście ma całkiem ładne. Względnie bezawaryjne pierwsze 8500. Przy 8600 walło chyba sprzęgło i trzeba je wymienić ;).

#83155 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27

Nie wiem czy ktoś tu na forum posiada dwa takie skutery, żeby móc porównać obiektywnie. Sprawdź sobie parametry techniczne, porównaj moc, ciężar, wielkość i oceń. Dwa silniki 2T spalać będą podobnie, zależnie od stylu jazdy, Kymco ma dużo lepszą opinię, wykonane jest z lepszych materiałów, przez co kosztuje więcej. Nie ma tu znaczenia 2 km różnicy w vmaxie czy 0,3l różnicy w spalaniu, jeśli Tajwańczykiem pojeździsz zapewne znacznie dłużej niż Rometem.

#83212 Reply
    Matze
    Użytkownik
    • 4

Wedlug tych 2 testow:
    http://www.skuterowo.com/romet-767-test-wideo/
    http://www.skuterowo.com/kymco-agility-naked-50-2t-czym-zaskakuje/
    http://www.skuterowo.com/kymco-agility-naked-50-2t-czym-zaskakuje/

wnioskuje iz Romet jest o wiele szybszy i zrywniejszy bardziej sportowy…
    wlasnie cos takiego szukam co szybko jedze jest bardzo zrywne i ladnie wyglada.
    Ma to byc nowe bo nie mam czasu szukac uzywanych sprzetow. Macie jeszcze jakies propozycje albo opinie?

#83218 Reply
    Lukario
    Użytkownik
    • 7

W sumie romet nie jest tragiczny, też mam chińczyka, i dopiero teraz coś zaczęło szwankować , a nie miał lekko ,mało go docierałem, nie rozgrzewam, robiłem trasy bez przerwy po 100km czasem we 2 osoby, raz wjechałem nim do wody tak głęboko, że nawet siedzenie miałem pod wodą 😀 i nic nie było poza zalanym module , który po wyschnięciu działał jak dawniej (na mokrym tylko 13 km/h wyciągał heh), także tego rometa też pewnie ci mogę polecić, części tanie to też jest spory plus.

#83221 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27

Skoro podoba Ci się ten Romet to go kup. Za 3500 zł cudu nie dostaniesz. Neked kosztuje dużo więcej, ale jak było powiedziane w filmiku to cena za święty spokój.

#83232 Reply
    Matze
    Użytkownik
    • 4

s sumie romet duzo szybszy bo ponad 80 jedzie … kymco zato wytrzymaly sprzet sam juz nie wiem … Jakie jeszcze znacie nowe skuterki do 4000 zl ktore takze sa podobne do tych?

#83234 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27

za 4 tys. nekeda nie kupisz nowego… Już lepiej Rometa 717 chłodzonego cieczą poszukaj. A jak chcesz zasuwać to zainwestuj w sportowe części, większy cylinder itd.

#83241 Reply
    Matze
    Użytkownik
    • 4

a jakie osiagi ma romet 717 ?? jest lepszy jak romet 767?

#83247 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27

zapytaj użytkownika lisu7, on takim jeździ. Silniki pewnie te same, moce podobne, 717 jest cięższy, ale ma chłodzenie cieczą i daw hamulce tarczowe, co jest dużym plusem. Trudniej Ci będzie go zajechać.

#83263 Reply
    Matze
    Użytkownik
    • 4

dowiedzialem sie ze romet 767 na seri jedzie 90 km/h 🙂 Chyba se go kupie jednak mam watpliwosci co do rometow… (mialem komarai rometa tego z prlu)

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Kymco agility Naked 2t 50 vs Romet 767
Twoje informacje:

Back to top button