Kymco Agility City 125 - ubezpieczenie OC

Dowiadywałem się w największej ubezpieczalni jaki jest koszt OC dla tej maszyny. Kwota do zapłaty - 214zł... Do tej pory nie posiadałem zniżek za OC samochodowe. Miałem tylko OC motorowerowe przez niecałe 1,5 roku. 214zł to dużo, czy mało za OC dla motoru 125? W innych ubezpieczalniach było jeszcze drożej...

Jak masz możliwość to sprawdź w jakimś CUKu albo u prywatnego pośrednika mającego w ofercie paru ubezpieczycieli. Ci potrafią czasem coś wykombinować. 214 zł to dużo - 1,5 roku oc (zakładam, że bez szkody) motorowerowego powinno też coś obniżyć. Dużo jeszcze zależy od miejsca zameldowania (użytkowania pojazdu) duże miasta=wysokie oc. Ja miałem w Toruniu (czyli raczej niebyt wielkim mieście) ok. 40 zł oc na skuter 50cc i teraz jakieś 55zł na 125cc. Zniżki mam na poziomie 40%, ale i tak pośrednik swoimi sposobami obniżył stawki, bo bezpośrednio u ubezpieczyciela nie mogłem znaleźć niżej niż jakieś 80 zł

P.S. Właśnie zobaczyłem, że jesteś z Wa-wy, więc raczej na 50zł nie masz co liczyć :) Ale myślę, że jak poszukasz to z tych 214 urwiesz jakieś 40% :)