Kymco Agility City 125 r16 + Wasze opinie!

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #174084
    krobi
    Użytkownik
    • 1
    • 1Postów:

    Witam serdecznie wszystkich na Forum. Jestem nowy i prosze o wyrozumiałość. Moje pytanie dotyczy nowej wersji Agility city 125 r16+. Czy może ktoś z Was już jeździł tym skuterem, ma wyrobione zdanie na jego temat lub może już spotkał sie z fachowymi testami? Zastanawiam sie nad zakupem i jestem ciekaw Waszej opini o nim. Pozdrawiam.

    #174097
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Z racji marki możesz brać go w ciemno 🙂

    #174101
    H2O
    Użytkownik
    • 1
    • 269Postów:

    Maksiu, ale nie strzelasz jeszcze focha na produkty Kymco?
    *
    China nie, Tajwan też już nie. Hmm?
    *
    Wiec witaj używana Japonio. Osiemnastki, będą pewnie mówiły ci… sponsorze. ;D

    #175401
    wpodgorzak
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:

    Cześć!
    Mam Agility City 125 r16+ od początku lipca i do dziś przejechałem 2750 km. Jeździ mi się b.fajnie i bezawaryjnie. Zgodnie z oryginalną książką serwisową skuter ten powinien mieć przeglądy (poza “0” i 1-szum po 500 km) co 2000 km. Do 2000 spalał mi ok. 3,4-3,5 l/100. Ale po przeglądzie “2000” – w autoryzowanym zakładzie – spala więcej, ok. 3,7-3,8 l/100 (?! – nie wiem o co chodzi, jeżdżę tak samo). I tutaj, w związku ze spalaniem, pojawia się istotny minus tego pojazdu, czyli mała pojemność zbiornika paliwa: tylko 5 l. W praktyce co 120-130 km trzeba tankować. Jeśli ktoś, tak jak ja, jeździ do pracy codziennie po 50 km (w obie strony), to tankować musi co 2 dni. Poprzednio miałem skuter Agility City 50 4T. Przejechałem nim 7000 km, był bezawaryjny, ale trochę za wolny (po tuningu v max 65-70 km/h). Nową Agility City 125 r16+ jeżdżę 80-90 km/h, na zasadzie próby pojechał 100 km/h (nie z górki).
    Tak więc, póki co, jedyny minus to częste tankowanie.

    Pozdrawiam,

    #175412
    Lukas Rush
    Uczestnik
    • 5
    • 46Postów:

    Jak po przeglądzie to możliwe iż była zbyt uboga mieszanka, więc serwisant wzbogacił mieszankę a to zwiększa paliwożerność. Teoretycznie pomijając styl jazdy świece irydowe pomogą przy serii zmniejszyć spalanie niestety jeszcze nie testowałem tych przechwałek producentów. Do 16+ pasuje chyba NR7HIX ale nie jestem pewien.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button