Kymco agility 72ccm 4t mały v-max

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Kameleon666
    Użytkownik
    • 7
    • 17Postów:

Witam.
    Otóż mój problem wygląda następująco. Mój v-max wynosi zaledwie 60 km/h po prostej. Przed zmianą części leciał podobnie. Dlatego moje pytania brzmi, gdzie może być problem, dlaczego prędkość jest stosunkowo niska?
    Setup:
    cylinder 72ccm
    wariator wm
    rolki 5,5
    sprężyna centralna +1000
    sprężynki sprzęgła +1500
    dysza 85
    Dziękuję wszystkim za każdą odpowiedź.
    Pozdrawiam.
    Dodam jeszcze, że na rolkach 6,5 g i 7 g leciał podobnie.

lemonek
    Użytkownik
    • 20
    • 266Postów:

A przeciw talez tez zmieniles?

Kameleon666
    Użytkownik
    • 7
    • 17Postów:

Przeciwtalerza nie zmieniałem. A czy on może mieć wpływ na mój problem z małą prędkością?

sebox321
    Użytkownik
    • 9
    • 55Postów:

Pasek może się ślizgać na zużytym przeciw talezu. Przynajmniej tak mi się wydaje. Sprawdź czy pasek się nie ściera.

Kameleon666
    Użytkownik
    • 7
    • 17Postów:

Przeciwtalerz wygląd ma dobry, nie wiem jakie są oznaki zużycia?
    Dzisiaj odkręcałem pokrywę i pasek wyglądał mi na dobry stan. Nie widać było oznak ścierania.

Anonim
    Nieaktywny
    • 22
    • 398Postów:

Moduł orginalny?, możliwe ze masz przy blokowany moduł. Albo inną blokadę
    Która blokuje v-max

lemonek
    Użytkownik
    • 20
    • 266Postów:

jeśli masz przeciwtalerz oryginalny top po prostu pasek nie będzie miał się gdzie zmieścić ,bo zabraknie mu miejsca na talerzu .Miałem podobna sytuacje w Hondzince , i zmieniłem przeciwtalerz na polinii . Porównując go z oryginałem było jakieś 15% większy-średnicowo (na oko) i tu pasek miał się gdzie wkręcić…

Kameleon666
    Użytkownik
    • 7
    • 17Postów:

Moduł napewno odblokowany, przed wymianą cylindra leciał 75 licznikowo.
    A teraz tylko 60km/h.
    Lemonek gdzie taki przeciwtalerz można znaleźć do 4t ?

lemonek
    Użytkownik
    • 20
    • 266Postów:

mielech motocykle albo allegro.pl

lemonek
    Użytkownik
    • 20
    • 266Postów:

pollini kosztował około 100zł. dobrze nie pamiętam bo to jakiś czas temu było…Ale jeśli mówisz,że przed wymianą cylindra leciał 75 a teraz 60 to poszukał bym przyczyny gdzie indziej..Sprawdzałeś kąty tego wario? Wydaje mi się (choć mogę się mylić),ze przeciwtalerz powinien być dopasowany pod dane wario.

Kameleon666
    Użytkownik
    • 7
    • 17Postów:

Wariator wymieniałem przed wymianą cylindra. I wtedy osiągał te prędkości. Po wymianie cylindra coś spadła bardzo. Próbowałem już regulować rolkami,sprężyną centralną, sprężynkami. Nic to samo no może 60-65km/h. Dzisiaj z ciekawości założyłem oryginalny wariator, niestety to samo.

kuba90876
    Użytkownik
    • 30
    • 1 103Postów:

A wcześniej przed wymianą cylindra regulowałes sprzęgło ? Teraz jedzisz na takim samym ustawieniu? I jak wygląda sprawa z gaźnikiem? Dobrze wyregulowany?

Kameleon666
    Użytkownik
    • 7
    • 17Postów:

Przed wymianą cylindra nie regulowałem. Po wymianie zacząłem, bo chciałem coś zaradzić. Gaźnik napewno dobrze wyregulowany próbowany na dyszy 80,85,90 aktualnie 85.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button