Kymco Agility 50 pasek klinkowy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Kymco Agility 50 pasek klinkowy

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe HugoBoss HugoBoss 8 lata temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe davis19953
    davis19953
    Użytkownik

Cześć wszystkim 🙂 Jestem szczęśliwym posiadaczem skutera Kymco Agility 50 🙂 Skuter ma przejechane 9300+ km i jest na oryginale 🙂 Nie robiłem przy nim nic (oczywiście płyny eksploatacyjne były kontrolowane ;p) Tak wiec skuter mogę tylko zachwalać. No i wczoraj postanowiłem sprawdzić stan paska klinowego… Okazało się że jest do wymiany. Nie mogę nigdzie doszukać się rozmiaru tego paska… Nie mam odpowiednich narzędzi by zdjąć ten pasek wiec pytanie do was: czy zna ktoś rozmiar paska, który podchodzi pod Kymco Agility 50? I jaka była by cena zakupu takowego?

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

To jest pasek napędowy a nie klinowy 🙂 Rozmiary paska powinny być napisane na jego wierzchniej części. Przetrzyj szmatką górną część paska i powinno tam pisać. Ceny Ci niestety nie powiem bo nie wiem ale podejrzewam że koło 80zł. Z tego co słyszałem to paski firmy Bondo są dobre i ludzie chwalą. Sam jeszcze nie wymieniałem paska i nie kupowałem takiego więc dla pewności poczekaj na wypowiedź kogoś kto już to przerabiał 😉

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

pasek na 99% firmy Bando, jaki wymiar jest napisane na pasku. Cena około 80 zł zamiennik i 120-150 oryginał.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe davis19953
    davis19953
    Użytkownik

Ok. Dzięki za poprawkę z tym paskiem 🙂 Ok wstrzymam się jeszcze z wymiana bo nie jest jeszcze tak bardzo zużyty, ze się rozlatuje. Dzięki i czekam na więcej wypowiedzi dotyczących cen no i rozmiarów jeżeli ktoś kupował do Agility 50 🙂

Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie