Kymco Agility 50 4T - ile km na czerwonej kresce?

Witam,
Paliwo upłynęło mi dość szybko po przejechaniu 100km jestem na czerwonej kresce.
Jakie macie doświadczenia ilości przejechanych km na czerwonym wskaźniku ?

weź se kanisterek, zalej wachą i śmigaj. Będziesz wiedział dokładnie, bo każdy jeździ inaczej, jeden przejedzie 5 km a inny 15.

Dzięki za radę, niemniej właśnie pytam o doświadczenia innych użytkowników Agility, ciekawy jestem ile zwykle jeżdżą na czerwonej kresce.

Niby jest 1L rezerwy, więc jeśli będziesz jeździł jak emeryt to może 40 km przejedziesz ;).

u mie jak jest poniżej czerwojej kreski jade na stację i wlewam do pełna pod korek 4 - 4,2L wiec jeszcze powinno byc 1 w zbiorniku. musze kiedyś zrobic test nalać 1L do butelki i jeździć aż zgaśnie wlać i zobaczyc jak wygląda "czerwona kreska" :)

mi jak dopiero wchodzi na czerwoną to przejade jakies 70 km, kazdy ma inaczej ustawione

Kymco Agility 4T

A mój pokazuje FULL prze pierwsze 100 km - potem przy około 120 km schodzi na rezerwę :D Potem jeszcze spokojnie robię 100 km.

Ma to tą wadę że raz już pchałem do stacji. Zastanawiam się nad naprawą tego ale nie wiem czy to się da. Ew zastanawiam się nad butelką 0,5 l paliwa w schowku.

Chyba mam to samo co Hektor190. Pojechałem na stację zalać do pełna ale weszło tylko 2.15 l, zatem w baku było jeszcze ponad 3l. Chyba muszę to zglosić na przeglądzie.

Chyba wszystkie Agility tak mają;]

Pierwsza kreska znika po 30km :(

Po 100km wskaźnik paliwa schodzi do minimum.
Pytanie czy w serwisie mi to wyregulują, czy zgłaszać to na przeglądzie?
Spalanie za to jest na poziomie 2 l/100 km :)

Zgłosiłem problem podczas pierwszego przeglądu i okazuje się że "ten typ tak ma" i uszkodzony element zostanie wymieniony w ramach gwarancji.
Fajnie się jeździ tym skuterkiem :)

Wiele skuterów i motocykli ma bardzo nieprecyzyjny wskaźnik paliwa ;).

Najbardziej precyzyjny wskaźnik to ja mam w Simsonie ;).