Kymco Agility 4t jak zablokować?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Kymco Agility 4t jak zablokować?

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paci paci 4 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe sun
    sun
    Użytkownik

Witam wszystkich.
    Jak w temacie, kupiłem skuter i okazało się że jest (a miał nie być) odblokowany – rozpędza się do 55 km/h.
    Co wiem – na module nie widać żadnych nacięć (moduł jest chyba oryginalny, jest na nim napis KYMCO).
    I to w zasadzie tyle, jak ktoś ma jakiś pomysł to proszę o pomoc, wraz z sugestią czy dam radę odkręcić to sam, czy zaprowadzić gdzieś do warsztatu.
    Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

55km to prędkość zablokowanego skuterka bez blokad osiągał by bez trudu 70km

Czytaj
    REKLAMA

Planujesz wakacje na motocyklu? Dominar 400 gwarantuje nieograniczoną przyjemność z jazdy.

Skorzystaj z oferty na zakup pakietu turystycznego w promocyjnej cenie 1999zł
    Zdjęcie profilowe sun
    sun
    Użytkownik

@paci – czyli Kymco zrobiło motocykl z silnikiem 50 ccm? Trochę to bez sensu, skąd masz informacje, że Kymco Agility 50 4t nie ma w Polsce homologacji na motorower?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Na liczniku może pokazywać Ci cokolwiek, realnie nie rozpędzasz się do 55 km/h – liczniki przekłamują.

Zdjęcie profilowe sun
    sun
    Użytkownik

@lucek71 – o widzisz, nawet mi to przez myśl nie przeszło. Może w sobotę uda mi się sprawdzić do ilu, tak naprawdę, km/h rozpędza się ta moja maszyna 😉
    Póki co,dziękuję za zainteresowanie.
    Miłego weekendu 🙂

Czytaj
    REKLAMA

SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 36 zł

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

sun napisał:

@paci – czyli Kymco zrobiło motocykl z silnikiem 50 ccm? Trochę to bez sensu, skąd masz informacje, że Kymco Agility 50 4t nie ma w Polsce homologacji na motorower?

A stąd że naprawiam,serwisuje itd itp takie pojazdy i 99,9% 50tek zablokowanych nie leci 45kmh tylko 50-55kmh.A co do pierwszego pytanie tak zrobili motocykl 50 z homologacją specjalnie dla Ciebie 😀 A homologację dostajesz w salonie od sprzedawcy i znajdziesz nawet na alledrogo motocykle 125 z homologacją na motorower i gdyby drogówka,itp,straż miejska woziła ze sobą mała hamownię i kontrolowała skutry jak w niemczech czy holandii to 99% miało by zabrany dowód i byłoby wysłane na przegląd.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie