Kymco Agility 4t 10" 2010r ,jaki rozmiar paska napędowego?

Witam, chciałbym dowiedzieć się jaki rozmiar paska napędu posiada skuter jak w tytule.
Nadmienię że zmielony zużyty pasek wyrzuciłem do śmietnika nie spodziewając się problemów z zakupem nowego.
W sklepie z częściami do skuterów "Larsson" po podaniu niezbędnych danych Pan wyszukał mi pasek 18,0 x 729 , niestety okazał się sporo za długi, gdy wróciłęm i zwróciłem niepasujący pasek, Pan podpowiedział że może pasować 18,2 x 683 , ale w tej chwili nie ma na stanie.
Wróciłem do domu i zadzwoniłem do serwisu-sklepu Kymco Polska Warszawa i opowiedziałem swój problem, kolejny Pan sprawdził po nr, vin że nie może mi pomóc bo skuter sprowadzony od żabojadków jest i nie figuruje w bazie... Ale podpowiedział profesjonalnie* cobym kupił najtańszy pasek do chińczyków z kołami 10" o wymiarach 18 x 668 i jeżeli będzie ok, to żebym kupił lepszy droższy w tym rozmiarze.
Więc pytam tutaj, bo w serwisie (kpina) nie wiedzą, jaki rozmiar paska Kymco Agility 4T 10" koła z 2010r. ???
Podsumowując 18,0 x 729 jest za długi, zasugerowano w sklepie że może 18,2 x 683 może pasować, lecz nie musi, natomiast w serwisie Kymco zaproponowano najtańszy na próbę 18 x 668...
Z góry dziękuję za odpowiedzi,może ktoś ma taki skuter i zna rozmiar, i proszę wybaczyć lecz nie oczekuję odpowiedzi typu: poszukaj tu, poszukaj tam... ,chciałbym zanć ten tajemniczy rozmiar i tylko o to proszę.
-pozdrawiam