KYMCO AGILITY 16+ 125i (CBS) czy warto kupić?

Witam
czy warto kupić nowy skuter KYMCO AGILITY 16+ 125i (CBS) cena 9400zł
byłby to mój pierwszy skuter,wcześniej wybrałem juz wstępnie poprzednią wersję bez wtrysku obecna cena to 8200
czy warto dopłacać do nowego modelu czy może wybrać coś innego np. uzywaną hondę sh125

świetne pytanie. niestey nie ma na nie dobrej odpowiedzi.
honda lepsza jeżeli w dobrym stanie - ale używana. a kymco wcale nie takie złe i nowe.

tak kymco ma dobre opinie i już z byłem zdecydowany na agility 16+ jak kosztował 7900 potem podrożał na 8200
a teraz jest jeszcze nowy za 9400.
Obecnie można dostać model z 2016 oraz nowy model tylko czy opłaca się dokładać 1200zł do hamulców cbs i wtrysku
pytałem się na targach to ten nowy ma mieć mniejsze spalanie około 1 do 1,5 litra na setkę,oczywiście nie chodzi
tu o zysk na paliwie bo przy tych różnicach to po 4 latach by się wyrównała cena zakupu tyle ze większy zasięg by był na baku.

Kymco miał już na polskim rynku taki skuter z silnikiem na trysku - people one. Osiągi zbliżone do gaźnikowego agility city, ciut słabsze, ale spalanie rewelacyjne - 2 do 2,5 l/100km Takie info mam od osoby jeżdżącej tym skuterem w Kielcach, czyli dość sporym mieście z korkami. Do hamulców zawsze warto dopłacić. Jeśli stać cię na taki to bierz, choć jest jeszcze trochę tańszy agility city też z wtryskiem i cbs-em.

wlasnie wrocilem z SALONU , zrobilem 20 km od sklepu i mi zdech, kymco agility city 125 :). odpala trzyma tylko wolne obroty jak tylko mu lekko dodaje gazu d razu zdycha, moze kos poradzi, jakos musze dojechac do serwisu z gwarancja :slight_smile: pozdrawiam

gaźnik czy wtrysk ?

Jak to wtrysk to tylko luzy zaworów się ustawia manualnie reszta to już elektronika
tak bym obstawiał że to zawory

Witam
własnie pojawił się nowy konkurent w moich wyborach kymco wtrysk czy gaźnik
jest to honda wave 110i
takie coś pomiędzy skuterem a motocyklem posiada 4 biegi i sprzęgło automatyczne
bardzo dobre ma opinie w internecie w Polsce mało o niej słychać
no i teraz najważniejsze cena, obecnie w promocji 6550zł
jest to bardzo konkurencyjna cena markowy motocykl na wtysku moc taka jak kymco agilty
jedyny minus jak na teraz to brak schowków.
spalanie producent podaje 1,7L na 100

Honda wave 110i to podstawowy muł roboczy w Azji. Tam jest tego pełno - nie do zajechania. Ale to raczej bardzo mały lekki motocykl ze sprzęgłem półautomatycznym. Koszmarnie brzydki, brak schowków, lekki jak piórko, pali kropelkę. Zależy co kto lubi, ja jednak wolałbym agility. Zbyt azjatycki i surowy jak dla mnie.

No i stało się
kupiłem KYMCO AGILITY 16+ wersja na gaźniku ostania sztuka z wyprzedaży nowy 2015r.
zadecydowała cena 6600zł, mam nadzieje że będzie się dobrze sprawował :slight_smile: teraz czekam na przegląd 0 i dobrą pogodę.

Pozdrawiam LWG

no i bezproblemowego użytkowania i radochy z jazdy

Dobra cena, dobra decyzja. Gaźnik będzie więcej palił, ale różnica w cenie jest nie do przejeżdżenia.
Szerokości!