Kymco Agility 16+ 125 vs Suzuki Address 110

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Kymco Agility 16+ 125 vs Suzuki Address 110

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  wojciech789 5 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Minioo
    Minioo
    Użytkownik

Cześć,

stawiam, że jest na tym forum już pełno tego typu tematów, ale jest to mój pierwszy post, ponieważ pierwszy raz w życiu będę kupował jakikolwiek pojazd mechaniczny 🙂

Będę kupował sprzęt z salonu (jestem zupełnie zielony i boję się kupić jakiegoś szrota).

Zakup planuję najprawdopodobniej w tym tygodniu, ale nadal waham się między Kymco Agility 16+ 125 i Suzuki Address 110.

Z tego, co do tej pory wyczytałem, to plusami Kymco są: hamulce tarczowe na obu kołach, większe przednie koło, kuferek w cenie.

Za to plusami Suzuki są marka, niższa waga (za czym pewnie idzie większa zwrotność).

Planuję na skuterze dojeżdżać do pracy (około 23 km w jedną stronę, przebijając się po drodze przez cały Kraków od północy na południe).

W dniu jutrzejszym najprawdopodobniej wybiorę się na obejrzenie i potencjalną jazdę próbną, ale byłbym wdzięczny za poradę od osób bardziej doświadczonych w tym temacie,

Pozdrawiam!

wojciech789
    Użytkownik

Tańsze w serwisowaniu będzie kymco.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie