Kymco Agility 125 jakie oznaczenie silnika

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Kymco Agility 125 jakie oznaczenie silnika

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe grzesiek85 grzesiek85 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe grzesiek85
    grzesiek85
    Użytkownik

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie Kymco Agility 125 na kołach 12″. Mianowiecie czy ktoś orientuje się może jakie jest oznaczenie silnika w tym skuterze? Czy jest to silnik gy6 125? Taki jak w Zipp Quantum? Szukałem dość długo jakichś informacji na ten temat ale nie znalazłem żadnych informacji czy to właśnie ten silnik. Z góry dzięki za pomoc.

Zdjęcie profilowe J23
    J23
    Użytkownik

Zasadniczo, to ten sam typ silnika – GY6 152QMI. W Kymco może być inna głowica (wyższa). Poza tym silniki GY6 mogą się różnić między sobą elektryką (statory). Do Kymco dopasujesz wszelkie części tuningowe przeznaczone dla GY6.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe grzesiek85
    grzesiek85
    Użytkownik

dzięki za info, czyli mocowania wahacza powinny być w tym samym miejscu i z tym samym rozstawem?

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie