Kymco Agility 125 czy Sym Orbit 125?

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #192175
  iwanr1
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Dzień dobry. Uprzejmie proszę o poradę w zakupie tych dwóch sprzętów. Sym – 2008, 6 tys. km., Agility – 2007, 11 tys. km. Nie chodzi mi tyle o same osiągi czy parametry, bo przecież są z grubsza podobne, co głównie o ich awaryjność, a ściślej o dostępność części w razie potrzeby. Gdzieś czytałem, że Sym ma trudny dostęp do różnego rodzaju zamienników, zaś seryjne części są jeszcze mało popularne więc i słabo dostępne. I druga rzecz – jeśli ktoś jeździł tymi dwoma sprzętami – który jest wygodniejszy i łatwiejszy w prowadzeniu. Z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam.

  #192380
  Deep_Nothingness
  Użytkownik
  • Postów: 538

  Agility jest zdecydowanie bardziej popularne, więc i części na rynku będzie więcej. Sym i Kymko to Tajwańczyki więc ceny oryginałów u obu powinny być na podobnym poziomie. Jak będziesz miał linki do konkretnych aukcji, to je umieść. Pomożemy Ci sprawdzić wartość tych ogłoszeń.

  REKLAMA

  Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

  Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button