Kymco Agality 50 brak paliwa

Witam mam problem z skuterem Kymco Agality 50
dokładnie skuter nie odpala.
paliwo dochodzi do gaznika i to wszystko
swieca całkowicie sucha.
skuter ma nowa głowicę. i wyregulowane zawory gaźnik wyczyszczony dokładnie tak samo jak i węże.
jakiś pomysł ? dodam że jak tam pod świecę paliwo to też nic.
dodam że wcześniej skuter stał 3 lata

pomiar kompresji.
czy komora pływakowa w gaźniku sie napełnia?

kompresja jest 12 bar
tak komora jest napełniona

jak przyłozysz ręke zamiast gaźnika do dolotu masz podciśnienie?

jeszcze mi przychodzi do głowy rozrząd przestawiony o 180 stopni podczas wymiany tej głowicy

nie mam jak tego teraz sprawdzić ale sprawdzę czy wymianie głowicy rozrząd był ustawiony w litere t i tak samo przy zakładaniu nic się nie zmieniło A położenie tłoka było u góry

tłok jest dwa razy na górze podczas jednego cyklu i tylko podczas jednego z tych położeń ustawiasz znaki na kołach pasowych. Na każde dwa obroty wału korbowego rozrząd obraca sie raz. Dlatego łatwo przekręcić o dokładnie 180 stopni bo wszystko wygląda tak samo tylko nie na tym suwie silnika ustawiasz.
Dość powszechnie ludzie to robią zmieniając rozrząd w 4T

Dobra dzięki rano sprawdzę i dam znać co i jak ")

jednak wszystko w porządku jest
na wszelki wypadek rozebralem gaźnik ponownie ale samemu bez warsztatu i albo mi sie zdaje albo cos brakuje mi w membranie iglicy .mam tylko 3 części iglice jakiś mały ale trójkąt i membrane.
pytanie czy w membranie nie powinno być jeszcze sprezynki ?

Tak, pod membraną powinna być sprężyna. Jeśli czegoś brakuje albo masz wątpliwości czy gaźnik jest kompletny i sprawny, warto zakupić zestaw naprawczy do gaźników i powymieniać wszystko razem z czyszczeniem. Koszt to paręnaście złotych.