Kymco 125 Yager GT NARAKU Tuning 175ccm

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Kymco 125 Yager GT NARAKU Tuning 175ccm

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Mefiu Mefiu 7 miesiące temu.

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #679410 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Mefiu
    Mefiu
    Użytkownik

Witam serdecznie stałem sie posiadaczem KYMCO GT 125 Yager (Tuningowany do 175ccm) Niestety nie jestem , mechanikiem ani znawca skuterów , trafił mi sie bubel … który po 3-4 dniach wyzionoł ducha , no wiec decyzja naprawiamy w jednym z serwisów w niemczech (mirek handlarz) mechanik zaśpiewał sobie za naprawe skutera okolo 600-800euro , stad moja decyzja postanowiłem zrobić to sam , mianowicie pozamawiałem sporo nowych czesci w tym cylinder z nowym Tłokiem Naraku , uszczelki pierdółki , skuter stoi potrzebuje porady kogos kto sie na tym zna …

Silnik na nowych gratach skrecony , kręci natomiast nie odpala , bateria naładowana (myśle ze problem tkwi w podłaczeniu podciśnienia , oraz paliwa , ewentualnie kick starter tylko nie wiem czy to ma cos do tego wszystkiego .

Czy jest moze na forum osoba która pomogła by z podłaczeniem tego wszystkiego ?
    Silnik skręciłem z manualem , wszystko ze sztuką mechaniczna , naoliwione , z odpowiednim momentem , natomiast zostaje kwestia podłaczenia

https://naforum.zapodaj.net/388700015a0d.jpg.html

• Ten temat został zmodyfikowany7 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Mefiu Mefiu.
    • Ten temat został zmodyfikowany7 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Mefiu Mefiu.
Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
Odpowiedz do: Kymco 125 Yager GT NARAKU Tuning 175ccm
Informacje o Tobie: