Kurtka oraz rekawice- budzet 380 zł na 50cc.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Kurtka oraz rekawice- budzet 380 zł na 50cc.

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witajcie !

Chce zamowic kurtke oraz rekawice na skuter-50 cc :).

Nie jestem w ogole zorientowany w temacie, stad licze na Was. Rzeczy musza byc nowe, jeśli to mozliwe to przewiewne (predkosci jakie rozwijam to 60-80km/h).

Anonimowy

Nie wiem czy jest sens kupowania motocyklowych ubrań do 50 cc na prędkości 60-80.
    Kurtka skórzana i rękawice skórzane powinny być dobre ale nie mówię tu o motocyklowych tylko normalnych ubrań. Ja 4 sezony jeździłem w ala skórze i też było git.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

Wg mnie jest zawsze, szlif przy 60 boli 🙄

Anonimowy

O bezpieczeństwo warto bdać. Wybrałeś dobrą drogę, bo mało kto kupuje ubranie już na 50ccm 😉 Najlepszym zestawem będzie jakaś tekstylna kurtka i do tego rękawice skórzane(w tym budżecie lepszego zestawu nie kupisz).
    Szaukaj kurtek z Cordury z ochraniaczami(łokciowymi, barkowymi i ochraniaczem pleców) takich firm, jak Adrenaline, Ozone, Probiker, Utika itd. Jeżeli wyczaisz coś ciekawego, to daj tutaj do opiniowania, a my ci powiemy, czy warto kupować 😉
    Dobre rękawice na moto zaczynają się od 100zł i tutaj też musisz znaleźć coś, co ci się spodoba, a potem dajesz tutaj do oceny 😉

Firm i modeli jest tak wiele, że ciężko coś konkretnego polecić nie znając twoich upodobań 😉

Anonimowy

Dywersant, poniżej 100 też można kupić całkiem fajne rękawice, ale niewiele poniżej. Ja kupowałem za 85 i są super, i w zimę jeżdżę i w lato jest dobrze.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

A jakie kupiłeś?

Anonimowy

PROBIKER

Anonimowy

O nie 😛 Wyglądają okropnie!

Anonimowy

Też mi się tak wydawało na zdjęciach, ale na żywo wyglądają całkiem fajnie, no i spełniają swoje zadanie, są idealne. Łatwo się zakładają, nie przesiąka woda, poniżej 0*C oczywiście jest już chłodno, no ale czego się spodziewać. A w lato też znośnie, podczas jazdy jest ok, na postoju trzeba zdjąć, bo gorąco.

Anonimowy

mnie by chyba posrało jak bym miał latem śmigać w takich łapaczach…, latem to ja sobie zakładam rękawiczki takie od rowera (bez palców) ale najczęściej śmigam bez :mrgreen:
    chociaż na chłodniejsze dnie też sobie muszę kupić takie dłuższe bo te moje to szlak by trafił po przypaleniu…

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie